Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Malování stěn pokojů a nátěry fasád přenechte profesionálům

9. leden 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Čas od času je nutné v každé domácnosti přistoupit k malování pokojů. Po jaké době je vhodné tuto činnost opakovat, to záleží především na tom, jak kvalitně byla předchozí malba provedena a také na okolních podmínkách (ovzduší, prašnost v domě, četnost využívání pokoje, účel využití místnosti apod.).

Pokud bydlíte v malém bytě o jedné či dvou místnostech, pak malování zvládnete nejspíše sami. V případě, že však bydlíte ve velkém rodinném domě nebo prostorném bytě, ponechte malování pokojů raději na odbornících. Ti jej totiž provedou rychleji a také precizněji. Rovněž Vám poradí s výběrem vhodné barvy.

Profesionálové provedou malování pokojů kvalitně

S činností společnosti AC Malířství budete zcela jistě spokojeni. Malíři pokojů od této firmy jsou dostatečně zkušení, takže si dokáží poradit i různými potížemi, které se během malování mohou vyskytnout.

Zatímco vy sami byste se marně trápili třeba s problémem, jak zacelit díry ve zdech a srovnat nerovnosti stěn, profesionální malíři si s takovýmito činnostmi hravě a bez mrknutí oka poradí, neboť znají potřebné technologické postupy a disponují také materiály a pomůckami, které jsou pro malování pokojů nezbytné.

Rychlé a spolehlivé vymalování pokojů

Preofesionálové z AC malířství Plzeň provádí malování pokojů a nátěry fasády precizně, dbá však zároveň na rychlost.

"Jsme i vědomi toho, že lidé nechtějí malováním stěn domácnosti ztratit zbytečně moc času. Klasický byt o několika pokojích jsme schopni vymalovat třeba i během jediného dne, záleží samozřejmě na mnoha faktorech jako je délka schnutí, poškození stěn, tvary stěn a další," říká Tomáš Krisl ze společnosti AC Malířství Plzeň

Před tím, nežli si u zmíněné společnosti domluvíte malování pokojů na zakázku, profíci vám udělají nezávaznou kalkulaci zdarma, na základě toho si uděláte jasný přehled o tom, zda se vám malování pokojů externí firmou vyplatí či nikoliv. Pro více informací o službách a nabídce společnosti navštivte internetové stránky acmalirstvi.cz.

Komerční sdělení

-PSM-

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zateplení domů a izolace fasád se systémem Novabrik

Zateplení domů a izolace fasád se systémem Novabrik

Topná sezóna letos přišla dřív než obvykle a radiátory už pár dnů jedou na plné obrátky. Ceny energií (plyn, elektřina, uhlí…) nejsou zrovna nejnižší a lze očekávat jejich nárůst. Přemýšlíte, jak na vytápění ušetřit a ulehčit svému rodinnému rozpočtu? Elegantním řešením je zateplení fasády! Nejenže …

Jak postupovat při malování bytu

Jak postupovat při malování bytu

Chystáte se malovat byt a nevíte si rady, jaký zvolit správný postup? Malování pokojů zvládne každý, jen je třeba se řádně připravit a prostudovat si následující kroky.


Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Podzim je tu, a tak se víkendové kutilské činnosti ubírají ze zahrad a exteriérů dovnitř do tepla našich domů a bytů. Právě teď je tedy ten pravý čas budovat a renovovat. Použitím systémů suché výstavby lze snadno a rychle také u vás doma zhotovit vysněný interiér. Pokud máte nevyužitý prostor, kter…

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Již jste si vybrali vhodné odstíny barev do vašeho bytu a vyhradili jste si potřebný čas na jeho vymalování? Nyní je tedy čas, pustit se do díla. Že si nevíte rady? Ve svém dnešním článku vám s tímto problémem poradím.

Příprava na malování: Zakrývací materiály

V každé domácnosti je čas od času potřeba vymalovat stěny místností. Jejich původní barva totiž vlivem času přichází o svoji původní svěžest a čistotu. Malování není třeba provádět příliš často, postačí k němu přistoupit tak jednou za dva roky. Před samotným malování pokojů je důležité řádně zakrýt …