Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tipy, jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

30. srpen 2017 - Rubrika: Moderní dům - Komentáře: 13

Máte pocit, že vaše bydlení si už žádá změnu a nemáte finance na nákladnou rekonstrukci? Rozhodně není důvod si zoufat. I bez větších investic si můžete předělat své bydlení tak, aby působilo luxusním dojmem.

Reklama

Jak na špinavé zdi?

Nechce se vám pouštět do velkého malování, ale máte velmi špinavé zdi? Pořiďte si tapety. Ozdobit s nimi můžete dle libosti jednu stěnu nebo klidně celý byt.

Stará kuchyň?

Pomocí samolepících omyvatelných tapet snadno a rychle vylepšíte kuchyňskou linku. Tapetu můžete použít i na pracovní desku. Staré a nevzhledné úchytky vyměňte za moderní. Taková změna nevyžaduje mnoho peněz, ale pokud vám přece jen na její realizaci nějaké ty korunky chybí, můžete vyzkoušet půjčku do výplaty, díky které získáte i malou částku.

Chce to novou podlahu?

Byt dostane nový vzhled také díky podlaze. Místo celoplošného koberce můžete mít jednoduchou a hladkou podlahu, kterou ozdobíte kusovými koberečky. Na podlahu můžete vyzkoušet samolepící vinylové dlaždice v imitaci dřeva, parket, dlažby či mozaiky.

Nový nábytek? Zkuste ten z palet!

Toužíte po novém nábytku? Zkuste si vyrobit vlastní, z palet. Ušetříte při jeho výrobě tisíce korun. Z palet můžete mít konferenční stolek, postel, pohovku, police, klidně ve zlaté či stříbrné barvě.

Máte rádi umění?

Kousek umění si můžete vyrobit i doma. Stačí si v obchodě s látkami vybrat tři různé druhy, které spolu budou ladit barvou či vzorem. Pořiďte si latě, kterými látku zachytíte na stěně. Latě stačí spojit a připevnit na ně vaše nové originální umělecké dílo. Pokud si troufáte, můžete si vytvořit na plátno vlastní motivy. Jak vidíte, i za pár korun si můžete zdokonalit svou domácnost a nemusíte hned vymýšlet rozsáhlé předělávky, které bez nebankovní půjčky neutáhnete. Důležité je, abyste se cítili ve svém vylepšeném domově dobře.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Johana

středa, 13. březen 2019
07:00

My ještě nemáme dům žádný. Teprve sháníme pozemek, ale já už si čtu různé článkyhttps://www.csbydleni.cz/ o tom, jak dům zařídit, abych měla nějakou představu a pak to jen s manželem doladíme. Už se na to hrozně těším.


Napsal: Johana [Odpovědět]

Ivulínek

pondělí, 11. leden 2021
23:29

Já si myslím, že třeba taková investice do bydlení může být velice zajímavý zhodnotitel za pár let nebo i třeba před prodáváním. Můžete si docela dost informací zjistit třeba zde na tomto webu - http://investice.cz , kde se věnuji všemožným investicím a zhodnocováním jak buďto majetku, tak i peněz :-)


Napsal: Ivulínek [Odpovědět]

kamcamamca

pondělí, 12. duben 2021
13:42

Moc díky za rady a zajímavé typy. Já s tím furt bojuji. Neustále se snažím, aby náš dům vypadal moderně, ale furt něco není podle mých představ. Opravdu bych si někdy přála všechno vyhodit a začít zařizovat od začátku. Teď jsem se třeba zamilovala do betonových podlah. Hrozně bych si nějakou přála. Dokonce jsem už jednu vybrala tady: http://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-betonu , ale manžel o tom ještě neví! :D


Napsal: kamcamamca [Odpovědět]

Karolina

čtvrtek, 23. září 2021
21:06

My třeba v našem společném bydlení s manželem hodně využíváme, při nakupování zařízení do bytu nebo různých doplňků přes internet, slevových kuponů například z internetových stránek http://kuponozdroj.cz/, díky kterým lze ušetřit tisíce korun na jednom nákupu a naprosto pohodlně a bezstarostně ;) Rozhodně mohu doporučit, naleznete tam snad všechny kategorie různého zboží a k nim příslušné kupony.


Napsal: Karolina [Odpovědět]

CizkovaMar

pondělí, 15. listopad 2021
19:45

Ahoj, my teď s manželem investovali do rekonstrukce baráku a rozhodli jsme se, že ho chceme pořádně zmodernizovat a vylepšit. Zaplatili jsme tedy odborníkům z této firmy: http://www.jablotron.cloud/ . Ty nám propojili všechnu elektroniku a můžeme teď skoro všechno ovládat přes mobil, nebo počítač. Nebylo to levné, ale rozhodně to stálo za to.


Napsal: CizkovaMar [Odpovědět]

Jitka

pátek, 1. červenec 2022
20:15

Už pár let bydlíme v menším domečku poblíž Prahy, takže jsme se snažili hledat způsoby, jak bychom mohli prostoru uvnitř trochu rozšířit. Nakonec jsme došli k tomu, že asi nejlepším řešením budou posuvné systémy, které nám doporučil i náš designér. Nakonec jsme si je tedy pořídili u:https://www.jis.cz/ a určitě bychom neměnili.


Napsal: Jitka [Odpovědět]

Hanulka

úterý, 26. červenec 2022
11:58

Ahoj, já jsem se dočetla, že by se člověk měl snažit udržet si otevřený a vzdušný prostor. Tak jsem si v Ikea koupila takovou otevřenou polici, nebi spíš hezký regál a budu se snažit si svůj byt provzdušnit. Také jsem si koupila spoustu pokojových rostlin a krásné květináče se slevou odsud: http://kuponozdroj.cz.


Napsal: Hanulka [Odpovědět]

verka554

středa, 28. září 2022
21:46

My jsme se s manželem rozhodli posunout náš domeček na vyšší level nebo česky řečeno úroveň a tak jsme zakoupilihttps://www.jis.cz/hlinikove-dvere/ hliníkové dveře na vstup do našeho baráčku. Sousedé i naši kamarádi nám říkají že to byla vynikající volba, již by ostatní velmi rádi také v budoucnu udělali.


Napsal: verka554 [Odpovědět]

verka554656

neděle, 20. listopad 2022
21:17

Třeba je dobré si na zahradu pořídit ty mnou oblíbené neviditelné obrubníky odhttps://www.agrotex.cz/katalog/cz/zbozi-2/obrubniky. Co se tak bavím s lidmi kteří staví baráky tak se o tom obecně moc neví. Je to možná způsobené jejich malou zvědavostí, ale přitom jde o opravdu elegantní řešení.


Napsal: verka554656 [Odpovědět]

Petr

sobota, 26. listopad 2022
12:12

My jsme si koupili opravdu starý byt v centru města, což byl náš sen už od mládí. Musím ale uznat, že s tím nakonec bylo mnohem více starostí, než jsem čekal. Jelikož je dům částečně i památkou, museli jsme se spojit se specializovanou firmou:https://www.pamatkovyatelier.cz/. Ta vše přeměřila a teprve poté jsme se mohli pustit do rekonstrukce.


Napsal: Petr [Odpovědět]

Kamila

sobota, 26. listopad 2022
12:51

My jsme si koupili opravdu starý byt v centru města, což byl náš sen už od mládí. Musím ale uznat, že s tím nakonec bylo mnohem více starostí, než jsem čekal. Jelikož je dům částečně i památkou, museli jsme se spojit se specializovanou firmou:https://www.pamatkovyatelier.cz/. Ta vše přeměřila a teprve poté jsme se mohli pustit do rekonstrukce.


Napsal: Kamila [Odpovědět]

Gréta

neděle, 27. listopad 2022
20:04

U nás doma ten interiér prokoukl poté, co jsme nainstalovalihttps://www.jis.cz/hlinikove-dvere/ hliníkové dveře všude po baráku. Dříve jsme měli plastové a to nebylo bohužel ono. Opravdu je dobré někdy peníze investovat do věcí, které by vás dříve ani nenapadly. Já to tak dělám a zvedla jsem si o hodně nájem v pár mých bytech.


Napsal: Gréta [Odpovědět]

emickarych

pondělí, 19. prosinec 2022
21:08

Naše bydlení vypadá docela dobře a to si o tom nemusím ani nic zjišťovat na internetu. Prostě vím že jsme před lety udělali dobrý kup. K tomu jsme ještě v Bruntále pořídili činžovní dům. Z vydělaných peněz si nic nekupujeme, ale investujeme to zpátky. Teď už máme další milion nahttps://www.julu.cz investice do půjček.


Napsal: emickarych [Odpovědět]


Čtěte také...

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.

Chalupy v čím dál větší oblibě

Chalupy v čím dál větší oblibě

Že je stále finanční recese? V jak kterých odvětvích. Prodávající rekreačních objektů si nemohou stěžovat. Krize do poptávky po chalupách, chatách či rekreačních apartmánech nijak nezasáhla. Češi jsou správní chalupáři a do rekreačních nemovitostí s oblibou nadále investují.


Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?


Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?

3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v