Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál
Cena plynu 2011">

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

13. leden 2011 - Rubrika: Úspory a finance - reaguj na článek

Plyn je důležitou energií našich domovů. Některé domácností ho využívají k vaření, jiné i k ohřevu vody nebo vytápění. Za komfort se ale platí a faktury za plyn nejsou zrovna nejnižší. Navíc někteří dodavatelé cenu plynu od roku 2011 zvýšili. Přemýšlíte, jak ušetřit a ulehčit rodinnému rozpočtu? Řešení je jednoduché - přejděte k novému dodavateli a odebírejte levný plyn! Jak na to? Nejprve si udělejte srovnání cen plynu. Poté si vyberete nejvhodnějšího dodavatele a vyplníte online formulář. Veškeré potřbné dokumenty za vás vyřídí kvalifikovaní konzultanti.

Reklama

Cena plynu 2013

Cena plynu se mění čtyřikrát do roka. V platbách za plyn není zahrnuta jen cena plynu jako komodity, ale platíme také za jeho dopravu (distribuci). Z velkých dodavatelů plynu zdražila společnost RWE, a to v průměru o 2, 3 %. E.ON naopak zlevnil o cca 4, 7 %. Zdaleka ale není nejlevnějším dodavatelem plynu na trhu.

Srovnejte si cenu plynu a ušetřete

Trh s plynem byl liberalizován v roce 2007 a od této doby mají domácnosti možnost svobodně si zvolit svého dodavatele. Vše je velmi snadné. Pomocí jednoduchého srovnávače cen si spočítáte, kolik za plyn zaplatíte u jednotlivých dodavatelů a vyberete si toho nejlevnějšího.

Samotná změna dodavatele plynu je jednoduchá. Zpravidla stačí kontaktovat nového dodavatele plynu, k němuž chcete přejít, a on za vás všechny formality vyřídí.

Autor: Jana Poncarová

Doporučujeme

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Levný plyn, aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Levný plyn,  aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Platby za energie tvoří významnou položku v každém rodinném rozpočtu. Již nějakou dobu ale mají domácnosti možnost vybrat si svobodně svého dodavatele plynu. Je to stejné jako s jakýmkoli jiným produktem na trhu. Také plyn nabízí více obchodníků za různé ceny. Změnou dodavatele plynu tak můžete ušet…

Změňte dodavatele plynu: Uspoříte spoustu financí

Změňte dodavatele plynu: Uspoříte spoustu financí

Nelíbí se vám vaše faktura za plyn? Chcete platit méně? Spočtěte si, kolik za plyn platíte, změňte dodavatele a ušetřete. Je to opravdu snadné!


Jak ušetřit na platbách za plyn?

Jak ušetřit na platbách za plyn?

Bez zemního plynu se už dnes obejde málokterá domácnost. Na plynu většina z nás minimálně vaří, mnozí využívají plyn také na ohřev vody nebo dokonce i k vytápění domu či bytu. Čím vyšší máte spotřebu plynu, tím více se pravděpodobně zajímáte o úspory na platbách za plyn. Jak dosáhnout co nejvyšších …

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Vaříte doma na plynu? Nebo ho používáte k vytápění a ohřevu vody? Pak vás určitě zajímá, kolik za plyn budete platit v roce 2011. Záleží na tom, jakého dodavatele plynu máte, protože někteří dodavatelé plynu zlevňovali, zatímco jiní zdražovali. Podívejte, jak je na tom váš dodavatel.


Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?

Lze opravit staré schodiště a má to vůbec cenu?

Lze opravit staré schodiště a má to vůbec cenu?

Ve starších rodinných domech si často majitelé stěžují na vrzající schody. Dalším problémem jsou také vyšlapaná místa, kvůli nimž je chůze po schodišti často nejen nepříjemná, ale také dosti náročná, skoro by se dalo říci, že až riskantní. Lze ale opravit staré schody a má to vůbec cenu?