Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Změňte dodavatele plynu: Uspoříte spoustu financí

24. duben 2014 - Rubrika: Úspory a finance - Komentáře: 1

Nelíbí se vám vaše faktura za plyn? Chcete platit méně? Spočtěte si, kolik za plyn platíte, změňte dodavatele a ušetřete. Je to opravdu snadné!

Reklama

Odebíráte plyn od společnosti, která zase zvedla ceny? Nemusíte si to nechat líbit! Od roku 2007 mají domácnosti možnost svobodně si vybrat svého dodavatele plynu a odebírat plyn od společnosti, která nabízí lepší ceny nebo služby.

Spočtěte si cenu plynu: Kalkulačka

Kolik za plyn platíte, zjistíte jednoduše ze své faktury. Jenže jak si spočítat ceny plynu, které nabízí alternativní dodavatelé? Jednoduché řešení je využít kalkulačky ceny plynu. Během pár vteřin si spočtete, kolik za plyn zaplatíte u ostatních dodavatelů a zda můžete ušetřit.

Změna dodavatele plynu je snadná

Samotná změna dodavatele plynu je pak jednoduchou záležitostí. V podstatě stačí jen vypovědět smlouvu u stávajícího dodavatele a uzavřít smlouvu s novým obchodníkem. Pozor si ovšem dejte na délku výpovědní lhůty a různé chytáky, které se mohou v obchodních podmínkách dodavatelů objevit.

Abyste si byli jisti tím, že vše proběhne tak jak má, můžete využít služeb, které nabízí nezávislý server Zmenadodavatelu.cz. Odborníci vám zdarma pomohou s přechodem k novému dodavateli plynu, poradí vám a vy už pak jen budete odebírat plyn za nižší cenu.

Proto neváhejte, srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tomas

úterý, 22. září 2015
11:06

Nam kalkulacka taky ukazala tu realitu toho, kolik mesicne posleme jen za energie coz nam otevrelo oci a rovnou jsme sli do zmeny, nasli jsme klasicky nejlepsi ceny, coz mel Comfort Energy, ted je to par mesicu co od nich odebirame jak plyn tak elektrinu a solidne jsem usetril, takze ja muzu zmenu taky doporucit.


Napsal: Tomas [Odpovědět]


Čtěte také...

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Mnozí majitelé domů a bytů si v poslední době stěžují, že za plyn platí stále více peněz. Je pravdou, že ceny energií rostou a platí to i o plynu, nicméně přesto se dá najít způsob, jak za platby složenek za plyn ušetřit. Tím způsobem je změna dodavatele plynu.

Levný plyn, aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Levný plyn, aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Platby za energie tvoří významnou položku v každém rodinném rozpočtu. Již nějakou dobu ale mají domácnosti možnost vybrat si svobodně svého dodavatele plynu. Je to stejné jako s jakýmkoli jiným produktem na trhu. Také plyn nabízí více obchodníků za různé ceny. Změnou dodavatele plynu tak můžete ušet…


Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Na trhu v České republice existují již desítky společností, které se zabývají dodávkami elektřiny či plynu. Využijte srovnání cen plynu i elektřiny a podle toho si vybírejte nového dodavatele. Většina lidí bude volit podle poměru nejlepší ceny a nabí

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Plyn je důležitou energií našich domovů. Některé domácností ho využívají k vaření, jiné i k ohřevu vody nebo vytápění. Za komfort se ale platí a faktury za plyn nejsou zrovna nejnižší. Navíc někteří dodavatelé cenu plynu od roku 2011 zvýšili. Přemýšlíte, jak ušetřit a ulehčit rodinnému rozpočtu? Řeš…


Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Vaříte doma na plynu? Nebo ho používáte k vytápění a ohřevu vody? Pak vás určitě zajímá, kolik za plyn budete platit v roce 2011. Záleží na tom, jakého dodavatele plynu máte, protože někteří dodavatelé plynu zlevňovali, zatímco jiní zdražovali. Podívejte, jak je na tom váš dodavatel.

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en