Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

12. květen 2015 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Mnozí majitelé domů a bytů si v poslední době stěžují, že za plyn platí stále více peněz. Je pravdou, že ceny energií rostou a platí to i o plynu, nicméně přesto se dá najít způsob, jak za platby složenek za plyn ušetřit. Tím způsobem je změna dodavatele plynu.

Reklama

Dodavatelů plynu je v ČR poměrně hodně

Pokud máte léta stejného dodavatele plynu, pak je klidně možné, že tento dodavatel již v současné době nepatří mezi nejlevnější. Na trhu se totiž v posledních letech objevilo více dodavatelů, z nichž někteří z nich se snaží svým klientům nabízet plyn za výhodnější ceny.

Nalezení nejvhodnějšího dodavatele plynu

Srovnání dodavatelů plynu vám pomůže zjistit, který dodavatel plynu by byl nejvhodnější a nejlevnější. Není třeba se případně obávat ani složité administrativy, kterou změna dodavatele znamená. Tu lze totiž provést jednoduše třeba i přes internet, vyřízení je tak vskutku rychlé a bezproblémové. Změnit dodavatele plynu lze kdykoliv, je jen potřeba si zjistit, zda výhodnější dodavatel poskytuje dodávky i v místě, kde se nachází vaše nemovitost.

Úspora může být v řádu tisíců korun

Ptáte-li se, kolik peněz můžete změnou dodavatele ušetřit, pak vězte, že se tímto způsobem dají snížit výdaje až o 10 procent. Pakliže používáte plyn na topení i vaření, pak se může jednat i několik tisíc korun za rok.

Nejvýznamnější dodavatelé plynu

Dodavatelů plynu, jak již bylo zmíněno, je celkem velké množství. Mezi přední dodavatele patří například Bohemia Energy, ČEZ, Pražská plynárenská, RWE Energie a mnozí další. Záleží jen na Vás, jakého dodavatele si zvolíte. Před samotnou změnou si ale raději projděte jednotlivé nabídky, neboť ceny za plyn se mohou lišit například i dle průměrné spotřeby domácnosti.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Luky

pátek, 11. září 2015
14:23

Ono najit toho nej dodavatele neni vubec jednoduchy, my jsme nad tim stravili nekolik dnu, aby jsme vybrali dobre. Neni to vubec jednoduchy, ze zacatku jsme si ani nebyli jisti ze jsme s Comfort Energy udelali dobre, ale postupem casu bylo uz videt na vyuctovani ze jsme usetrili, takze tak.


Napsal: Luky [Odpovědět]


Čtěte také...

Změňte dodavatele plynu: Uspoříte spoustu financí

Změňte dodavatele plynu: Uspoříte spoustu financí

Nelíbí se vám vaše faktura za plyn? Chcete platit méně? Spočtěte si, kolik za plyn platíte, změňte dodavatele a ušetřete. Je to opravdu snadné!

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Na trhu v České republice existují již desítky společností, které se zabývají dodávkami elektřiny či plynu. Využijte srovnání cen plynu i elektřiny a podle toho si vybírejte nového dodavatele. Většina lidí bude volit podle poměru nejlepší ceny a nabí


Levný plyn, aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Levný plyn, aneb změňte dodavatele a ušetřete!

Platby za energie tvoří významnou položku v každém rodinném rozpočtu. Již nějakou dobu ale mají domácnosti možnost vybrat si svobodně svého dodavatele plynu. Je to stejné jako s jakýmkoli jiným produktem na trhu. Také plyn nabízí více obchodníků za různé ceny. Změnou dodavatele plynu tak můžete ušet…

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Plyn je důležitou energií našich domovů. Některé domácností ho využívají k vaření, jiné i k ohřevu vody nebo vytápění. Za komfort se ale platí a faktury za plyn nejsou zrovna nejnižší. Navíc někteří dodavatelé cenu plynu od roku 2011 zvýšili. Přemýšlíte, jak ušetřit a ulehčit rodinnému rozpočtu? Řeš…


Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Vaříte doma na plynu? Nebo ho používáte k vytápění a ohřevu vody? Pak vás určitě zajímá, kolik za plyn budete platit v roce 2011. Záleží na tom, jakého dodavatele plynu máte, protože někteří dodavatelé plynu zlevňovali, zatímco jiní zdražovali. Podívejte, jak je na tom váš dodavatel.

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en