Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

10. leden 2015 - Rubrika: Zahrada - Komentáře: 2

Ačkoli je léto ještě daleko, mnozí z vás se jistě už nemohou dočkat příjemných teplých večerů strávených s přáteli a rodinou na zahradě a zpříjemněný dobře ugrilovaným prasátkem. Pokud si pořídíte zahradní gril Smoky Fun, můžete si masíčko nejen ugrilovat, ale i vyudit.

Reklama

Zahradní grily Smoky Fun patří mezi ty nejkvalitnější přenosné grily, které lze v současné době na trhu nalézt. Jsou vyrobeny ze silného, žáruvzdorného, ocelového plechu. Kromě pevné konstrukce se zahradní grily Smoky Fun vyznačují kvalitním designem, který určitě upoutá pozornost vašich návštěv.

V nabídce se objevují jak grily Smoky Fun pro domácí použití, tak grily profesionální např. pro zahradní restaurace. Lze si tak vybrat zahradní gril, který uspokojí jak začátečníky, tak profesionální uživatele.

Velkou výhodou je, že v těchto grilech můžete topit jak dřevěným uhlím, tak také kusovým dřevem. Volbou druhu dřeva můžete dokonce ovlivnit chuť připravovaných pokrmů. Dalším plusem je, že obsluha Smoky Fun je velice jednoduchá. Stačí zapálit oheň ve spalovací komoře a poté snadno regulovat teplotu v grilovací komoře.

 V grilech Smoky Fun je možné topit dřevěným uhlím i kusovým dřevem
V grilech Smoky Fun je možné topit dřevěným uhlím i kusovým dřevem

Grilovat a udit zároveň? Proč ne!

V grilech Smoky Fun můžete grilovat přímou i nepřímou metodou. Můžete vařit, péct a udit studenou i teplou metodou. Možností, jak zpracovat maso či jiné uzeniny, je tak s grilem Smoky Fun velmi mnoho.

Při nepřímém grilování se griluje v grilovací komoře Smoky Fun při teplotě 160-260°C. Naopak při přímém grilování se griluje přímo ve spalovací komoře a to při stejné teplotě, 160-260°C, ovšem pouze na žhavém uhlí, bez ohně.

S grilem Smoky Fun můžete nejen grilovat, ale i péct a vařit. V grilovací komoře si při teplotě 180-240°C můžete upéct např. pizzu nebo chléb. Na varné desce nad spalovací komorou můžete vařit nebo také uchovávat pokrmy teplé. Je tak možné zároveň grilovat a uvařit si přílohu jako slaninu, či omáčku.

Pokud máte rádi barbecue, tento gril je určený přímo pro vás. V podstatě se jedná o stejný způsob jako při nepřímém grilování, ale při nižší teplotě, díky čemuž zůstanou grilované potraviny šťavnaté.

 Některé grily umožňují grilování i uzení masa zároveň
Některé grily umožňují grilování i uzení masa zároveň

Zahradní grily Smoky Fun umožňují také uzení. Dokonce již existuje zahradní gril s udírnou, který umožní grilování i uzení masa zároveň. No řekněte sami, kdo by tenhle gril nebral?

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Pavel

pátek, 29. červenec 2011
09:35

S grily Smoky Fun máme doma svou zkušenost. Koupili jsme si od nich asi před rokem gril na dřevo a spokojenost je maximální. Sice na pohled vypadají trochu jinak, než jsme u nás zvyklí, ale jsou bytelné a fakt funkční


Napsal: Pavel [Odpovědět]

Mirka

sobota, 13. srpen 2022
20:45

Já jsem si vždycky přál gril s udírnou, a tak mi kamarád poradil internetové stránkyhttps://www.growerstore.cz/, kde jsem si vybral podobný jako je tento. Ještě jsem investoval do nové pergoly, kde si rád posedím s rodinou i přáteli a k tomu si na grilu uděláme oblíbené hamburgery s velkou zeleninovou oblohou.


Napsal: Mirka [Odpovědět]


Čtěte také...

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Zahradní udírna

Zahradní udírna

Pro letní posezení na zahradě je dobré mít k dispozici také zahradní gril, na němž si můžeme kdykoliv udělat různé pochoutky. Pokud se přikloníme k variantě, kdy si postavíme zděný zahradní gril a vynecháme tak mobilní grily, můžeme si je vylepšit také tím, že k nim přiděláme i udírnu. Zahradní udír…


Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Novým trendem zahradní architektury se stávají zahradní a koupací jezírka, bez kterých se žádná z moderních zahrad neobejde. Ptáte se, co je na nich tak výjimečného a jak na ně?

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Grilování patří v létě mezi oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Zároveň jde i o poměrně snadný styl vaření, který zvládne prakticky každý. Je ale důležité dodržovat určité zásady, abyste grilováním připravili zdravá a chutná jídla.


Zahradní jezírko: Jak na to?

Zahradní jezírko: Jak na to?

Uvažujete nad tím, jak zpříjemnit vaši zahradu? Kromě různých vysazených okrasných rostlin, terasy, krbu či altánku se dnes stále více lidí kloní k variantě, kdy si na zahradě, která disponuje dostatečným prostorem, nechají vybudovat zahradní jezírko. Zahradní jezírka jsou ideálním místem k odpočink…

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!