Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

27. únor 2015 - Rubrika: Zahrada - Komentáře: 1

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?

Reklama

Dětská hřiště rozzáří nejedny dětské oči. Jedná o perfektní dětskou zábavu, která jim navíc zajistí zdravý fyzický vývoj. Jsou určena pro děti od 3 až do 12 let a jejich použití je certifikováno pro privátní užití.

Pokud se bojíte, že sestavení hřiště bude trvat týdny, vyvedeme Vás z omylu. Ba naopak, pokud si vyberete kvalitního dodavatele, můžete mít celé hřiště sestavené během několika hodin! A co kvalita a bezpečnost privátních dětských hřišť?

Kvalitní dětská hřiště

Dětská hřiště, která stačí jednoduše smontovat, jsou zpravidla vyráběna z impregnovaných hranolů. Tím je zajištěna jejich odolnost vůči poškození, dobře odolávají také klimatickým podmínkám - větru, dešti a sněhu.

Důležitá je kvalita konstrukce. Masivní konstrukce zaručuje kvalitu výrobku, stálobarevnost díky UV filtru) a celoroční provoz. Na rozdíl od dětských hřišť z jiných materiálů je není třeba na zimu uklízet a chránit je tak před mrazem.

Skluzavka, která vydrží

Mezi samozřejmé součásti dětského hřiště patří skluzavka. Oblíbené jsou zejména plastové skluzavky. Při jejich výběru si ohlídejte zejména to, jakou mají nosnost. Měla by být minimálně kolem 100 kilogramů

Doprava, montáž

Sestava dětského hřiště, které je připraveno ke smontování, vám bude doručena v rozloženém stavu (model, příslušenství, dřevo a skluzavka) a je na vás, abyste si jednotlivé díly dle návodu sestavili.

Sestavení hřiště je otázkou několika málo hodin. Pokud ovšem preferujete odbornou montáž, není problém.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Radka

úterý, 9. duben 2019
06:45

My jsme koupili dceři na zahradu tuto prolézačku https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/detske-hriste-autobus-3v1 a je nadšená. Nechtěli jsme něco velkýho, aby se nám to na zahradě zbytečně nepletlo, protože tam nemáme moc místa, ale něco jsme jí koupit chtěli.


Napsal: Radka [Odpovědět]


Čtěte také...

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.


Gabionové konstrukce a jejich použití v zahradě

Gabionové konstrukce a jejich použití v zahradě

Ke zpevnění svahu na zahradě si můžeme vypomoci umístěním gabionových konstrukcí. Gabionové konstrukce jsou samonosné drátěné koše, které jsou vyplněny kamením. Jejich umístěním dosáhneme větší stability svahu, gabiony také staticky spolupůsobí s terénem.

Plechová střecha se i dnes používá na mnoha objektech

Plechová střecha se i dnes používá na mnoha objektech

Plechové střechy jsou k vidění na poměrně velkém množství budov, soukromí majitelé plechy využívají nejčastěji pro chaty a chalupy. Není snadné odpovědět na otázku, zda je plech na střechu tím pravým materiálem či nikoliv, jisté je však to, že se jedná o poměrně levný materiál, díky čemuž má i do da…


Jak provést stěhování firmy v zimě?

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. A pokud se potřebujete přestěhovat se svou firmou, navíc v zimě, tak vás spousta problémů jistě nemine. A myšlenky na založení požárů asi také ne. Ale opravdu musí být stěhování firmy v zimě tak složité? Jistěže nemusí!

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …