Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

13. duben 2014 - Rubrika: Zahrada - Komentáře: 2

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve chvíli, kdy máte nějakou domácí práci. Základem každého hřiště je pískoviště. To by ale samo o sobě nestačilo, je určitě potřeba k němu přidat ještě jiné atrakce.

Reklama

Pískoviště

Moderní dětské pískoviště je tím hlavním, co dětská hřiště zcela jistě musejí mít. Doporučuji přitom vybírat takové pískoviště, které je vyrobeno z kvalitních materiálů. Pak totiž nehrozí žádné riziko poranění o třísky, hřeby a jiné komponenty.

Jako příklad lze vzít pískoviště Monkey´s Home. Ta jsou vyráběna ze dřeva bez povrchové úpravy, přesto jsou maximálně bezpečná. V případě potřeby si je navíc můžete nechat naimpregnovat, což zvýší jejich odolnost vůči dešti. Pískoviště Monkey´s Home jsou k dostání hned v několika variantách, a to na webu skluzavky.cz.

Další atrakce

Mezi další atrakce, kterými lze obohatit zahradní dětská hřiště, patří skluzavky a nejrůznější prolézačky. Na nich se vydovádí zejména starší děti, které už nepotřebují neustálý dohled svých rodičů.

Nezapomeňte ani na adrenalinovější atrakce jako jsou třeba houpačky či provazové žebříky. Ty rozhodně potěší aktivnější děti, jež nechtějí jen stavět bábovičky na pískovišti.

Trampolína na dětské hřiště

V poslední době je stále populárnější atrakcí trampolína. Její kouzlo je navíc v tom, že pokud zvolíte dostatečně robustní a odolnou variantu, můžete si na ní zaskákat i vy. Spolu s vašimi dětmi si tak užijete náramnou zábavu, navíc uděláte i něco pro své zdraví.

Atrakcí na dětská hřiště je mnohem více. Ty nejzajímavější z nich pořídíte na portále skluzavky.cz. Ten se specializuje na dětské atrakce na hřiště od významných tuzemských výrobců. Je zde tak zajištěna potřebná kvalita produktů, které mají veškeré certifikáty a jsou zcela bezpečné.

Foto: skluzavky.cz

Komerční sdělení

-sad-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Klára

neděle, 11. listopad 2018
05:39

Pískoviště je super věc pro všechny malé děti. Taky jsme synovi koupilihttps://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/drevene-piskoviste-s-podlahou-a-vikem-nova-verze-puvodni-t02210-n8gr . Chodí si k nám hrát i syn sousedky a krásně si spolu vyhrají.


Napsal: Klára [Odpovědět]

Lenkanovotna656

neděle, 9. duben 2023
14:52

Nevím jestli se to úplně hodí i na pískoviště, ale u některých dětí jsem to pravda na sídlišti viděla. A to sice že někdo měl i masku vlka.Já to teda moc nechápala, ale asi je to v dnešním moderním IT světě běžné, jaký na to mát epohed?


Napsal: Lenkanovotna656 [Odpovědět]


Čtěte také...

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?


3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …


Estetické doplňky do obývacího pokoje

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje je místem, kde nejen odpočíváme po náročném pracovním dnu, slouží také k přijímání návštěv, které do naší domácnosti zavítají. Abychom se zde my i případná návštěva cítili dobře, je dobré se zaměřit nejen na praktické vybavení ( nábytek, pohovky a křesla atd.), ale také na r…

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos