Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak provést stěhování firmy v zimě?

19. leden 2014 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. A pokud se potřebujete přestěhovat se svou firmou, navíc v zimě, tak vás spousta problémů jistě nemine. A myšlenky na založení požárů asi také ne. Ale opravdu musí být stěhování firmy v zimě tak složité? Jistěže nemusí!

Reklama

Stěhování: Základem je dobrá příprava!

Jako u všech jiných činností i při stěhováníse vyplatí přemýšlet a plánovat dopředu. Ne nadarmo se říká, dvakrát měř, jednou řež. Při přípravě stěhování vaší firmy je důležité vše dobře naplánovat a vybavit se velkým množstvím nejrůznějších kvalitních obalových materiálů. Ty vám usnadní nejen zabalení všech věcí, které potřebujete přestěhovat do svého nového firemního sídla, ale také jejich vybalování!

Jak se připravit na stěhování?

Aby bylo stěhování komfortní, pohodlné a bez stresu, obyčejné krabice a lepenky nestačí. Naštěstí dnes již existují promyšlené pomůcky, které usnadní každé stěhování. Práci při balení vám usnadní pevné samolepící obaly na dokumentaci, balící materiály na knihy, aby se během přepravy nepoškodily či kvalitní kraftový balící papír, který je vhodný nejen jako balící materiál, ale i jako výstelka. To vše a spoustu dalšího naleznete právě zde.

Jen obaly nestačí...

Jak už bylo napsáno. Pro hladký průběh stěhování vaší firmy je nutné přemýšlet. Dostatek kvalitního obalového materiálu je dobrý základ, na kterém je ale nutno dále stavět. Jak? Určitě budete chtít po přestěhování vaší firmu opět co nejrychleji rozběhnout.

Jenže jak rychle najít potřebné dokumenty v tom chaosu krabic a obalů? Pokud jste chytří, máte materiálové štítky, kterými jsou balíky vybaveny a vy tak hned víte, kde co máte.

Opravdu stačí jen trochu přemýšlet a plánovat a pak ani stěhování nemusí být žádná tragedie a stres.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Údržba trávy po zimě: Na co si dát pozor

Údržba trávy po zimě: Na co si dát pozor

Přestože letošní zima rozhodně nebyla nějak extrémní, i tak mohlo zimní počasí zanechat stopy na trávníku vaší zahrady. S příchodem jara tak trávě určitě nezapomeňte věnovat zvýšenou péči. Možná bude třeba nahradit některá problematický místa pomocí

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Minerální vápenocementová malta POROTHERM Profi AM-W je určená všem, jež potřebují založit stavbu z broušených cihel i v zimním období. Tato speciální zimní zakládací malta se může používat pouze při teplotách od +15 °C do -5 °C. Je proto vhodná pro všechny, kteří stihli za příznivého podzimního poč…


Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.


Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?

Je komín vašeho domu připravený na zimu?

Je komín vašeho domu připravený na zimu?

Před příchodem zimy je potřeba udělat na domě důkladnou kontrolu. Jedině tak vydrží nápor sněhu a mrazivé klimatické podmínky. Abyste se v zimě nedivili, že vám nefunguje krb a v domě máte chladno, je potřeba se krom jiného zaměřit také na to, zda je