Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

24. květen 2011 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 2

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže s kvalitními garážovými vraty. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Reklama

Hotové garáže usnadňují práci, šetří vás čas a také nervy. Navíc dokážou splnit Vaše představy, co se týče velikosti a možnosti provedení. Jejich pořízení je velmi jednoduché, stačí si stanovit, co od garáže vyžaduje.

K dostání jsou jak garáže pro zákazníky s vysokými nároky, tak i jednoduché garáže. Můžete si určit, zda preferujete stříšku se zabudovanými halogeny, aby se vám lépe parkovalo, nebo zda vás například láká vysoká garáž. Pokud máte ve vaší domácnosti dvě auta, není problém zakoupit velkoprostorovou dvojgaráž.

Hotové garáže: Prvotřídní kvalita a výborný servis

Je třeba si uvědomit, že s výstavbou či nákupem prefabrikované garáže je nutné zajistit několik potřebných povolení. Často se jedná o časově náročnou záležitost, a pokud vám dodavatel pomůže s jejich vypracováním, pořízení garáže pro vás bude radostí.

Kvalitní dodavatelé, jako například Hotové garáže, vám k prefabrikované garáži nabídnou i balíček servisních služeb. Ten zahrnuje návštěvu na místě, posouzení možností realizace zakázky a vyhotovení podkladů pro komunikaci s úřady.

Pokud budete mít zájem, dodavatel garáže na klíč Vám může vypomoci jak v komunikaci se stavebním úřadem, vypracováním potřebných podkladů pro stavební povolení, tak se zákresem do katastrální mapy. Může vám vypomoci i s vyhotovením výkresu pro souhlas souseda a obce, s technickou zprávou, požární zprávou, prováděcí dokumentací, návrhem stavby a vizualizací.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Olda

pátek, 7. červen 2019
05:22

Já bych teda takovou garáž nechtěl. Chtěl jsem si ji postavit sám, aby byla přesně tak, jak chci. Nikdo by to tak neudělal. S garáží jsem maximálně spokojený. Mám tam dokonce i rozvod vzduchu https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/potrubni-rozvody/ , který mi usnadní práci.


Napsal: Olda [Odpovědět]

Honza

úterý, 12. leden 2021
07:56

Garáž na klíč klidně, ale asi bych měl strach, že do toho budu tý firmě kecat. Minimálně do projektu. Svoji jsem si navrhoval sám, strávil u toho asi čtrnáct večerů, ale zase mám jistotu, že tam zaparkuju dvě auta, uložím tam pneumatiky a zároveň tam mám malou dílničku. Sice to zabralo jedno léto, na střechu jsem pak měl tesaře, zbytek jsem si dělal sám. Ale teď to stojí za to. :)


Napsal: Honza [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. A pokud se potřebujete přestěhovat se svou firmou, navíc v zimě, tak vás spousta problémů jistě nemine. A myšlenky na založení požárů asi také ne. Ale opravdu musí být stěhování firmy v zimě tak složité? Jistěže nemusí!

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

V letních měsících nás může v domácnosti trápit velký výskyt hmyzu. Mouchy, včely, vosy či různí brouci a pavouci si razí cestu do našeho domu, kde nás pak obtěžují. Zabránit tomu můžeme tím, že na okna či dveře instalujeme sítě proti hmyzu.


Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.


Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.

Plynové kotle: Kam je umístit?

Plynové kotle: Kam je umístit?

K ohřevu vody a potažmo také k vytápění interiéru domácnosti mnozí z vás používají plynový kotel. Při jeho pořízení je důležité dbát na odbornou instalaci, napojení na odvod spalin a také na správné umístění. Špatně umístěný plynový kotel může způsobit hodně neplechy a zároveň se také sníží jeho úči…