Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

15. duben 2014 - Rubrika: Zahrada - reaguj na článek

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.

Reklama

Dětské hřiště potěší snad každou ratolest. Vždyť co může být lepší, než mít vlastní prostor pro hraní. Pokud o pořízení dětského hřiště uvažujete, dbejte především na bezpečnost a kvalitu výrobku. Tyto a další pozitivní vlastnosti vám rozhodně zaručí dětská hřiště Jungle Gym.

Dětská hřiště Jungle Gym patří v současné době ke špičce na českém trhu. Je důležité poznamenat, že jsou vyráběna v západní Evropě a nikoli v Asii. Holandský výrobce dbá v první řadě na kvalitu, bezpečnost, jednoduchou montáž svépomocí a přijatelnou cenu pro zákazníka. Co víc je možné si přát?

Bezpečnost a kvalita

Dětská hřiště Jungle Gym korespondují s bezpečnostní normou pro privátní použití. Bezpečnost dětí je pro výrobce stěžejní, a tak každá stavebnice Jungle Gym obsahuje komponenty, které přispívají k vyšší bezpečnosti, jako například krytky šroubů, madala zemní kotvy apod.

Masivnost konstrukce dětského hřiště zaručuje kvalitu výrobku. Skluzavky Jungle Gym, které jsou nedílnou součástí dětských hřišť, unesou více než 100 kg, které jsou určeny normou. Na rozdíl od většiny plastových skluzavek není třeba skluzavky Jungle Gym na zimu uklízet, neboť jsou mrazu odolné. Navíc se na ně vztahuje záruka 5 let.

Jednoduchost, kompletnost a flexibilita

Pokud se obáváte sestavení hřiště, můžeme vás ujistit, že se nejedná o nic složitého. Se stavebnicí pro dětská hřiště Jungle Gym můžete mít celé hřiště sestavené během několika hodin! Dětské hřiště si navíc můžete sestavit zcela sami. Díky přehlednému návodu, který vás navádí krok po kroku, se pro vás stavba hřiště stane jednoduchou a zábavnou rodinnou aktivitou.

Stavebnice pro dětská hřiště obsahuje rozšířený montážní set, který zahrnuje všechny potřebné součásti, ať už se jedná o spojovací materiál, nebo šroubovací bity. Kromě nezbytných montážních materiálů a příslušenství, zahrnuje stavebnice Jungle Gym také kryt pískoviště a mnoho zábavných doplňků.

Na závěr je třeba poznamenat, že všechna dětská hřiště je možné rozšířit. Pro některé z modelů si můžete vybrat delší či například silnější dřevěné prvky. Vše záleží na vašich požadavcích.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?


Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.

Může si zručný kutil zateplit svůj dům sám?

Česká republika je plná zručných kutilů, ale pro správné provedení celého zateplení je potřeba nejen znalost teorie, ale i značné zkušenosti a technické vybavení. Mnoho domácích kutilů ve výsledku nezvládne dodržet přísné doporučené technologické postupy a navíc nemají kontakty na dodavatele kvalitn…


Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Výměna okenního parapetu

Výměna okenního parapetu

Jedněmi z míst v bytě, které jsou sice poměrně nenápadné, avšak bývají často zatěžována různými věcmi a tudíž u nich dochází k postupnému poškození, jsou okenní parapety. Na parapety, která jsou součástí okenního prostoru, si mnoho majitelů domácností pokládá květníky, truhlíky a další předměty.