Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

25. září 2014 - Rubrika: Úspory a finance - Komentáře: 1

Získat hypotéku není v dnešní době tak náročné, jak se možná domníváte. Je samozřejmé, že na hypoteční úvěry, které zavazují na dlouhá léta, nikdy nedosáhne úplně každý. Je zapotřebí mít dostatečnou bonitu, která je ovlivněna výší vašich pravidelných příjmů, úvěrovou minulostí a několika dalšími aspekty.

Reklama

Díky novým možnostem je však daleko jednodušší najít výhodnou hypotéku, jejíž splácení pro vás nebude tak zatěžující. Přehled hypoték, které jsou aktuálně nejvíce žádané na trhu a jež nabízejí české banky, naleznete na portále Penizenavic.cz.

V přehršli nabídek na hypotéky je třeba se nejprve zorientovat

Internetový portál Penizenavic.cz by neměli přehlédnout ti z vás, kteří opravdu vážně uvažují o tom, že si na financování nového bydlení, případně rekonstrukci toho stávajícího vezmou hypotéku. Na tuzemském trhu úvěry na bydlení poskytují prakticky všechny banky. Nabídka je značně rozmanitá a tudíž logicky i dosti nepřehledná. Není tak vůbec jednoduché se zorientovat a najít skutečně takovou nabídku, která vám bude nejvíce vyhovovat. A právě proto vznikl zmíněný web.

Penizenavic.cz vám pomohou vyhledat nejvýhodnější hypotéku

Na webu Penizenavic.cz jsou hypotéky přehledně setříděny. Na základě zvolených parametrů se vám pak zobrazí ty úvěry, které jsou pro vás nejpříznivější, a to nejen z hlediska úroků, ale také z pohledu doby splatnosti, možnosti získání hypotéky bez dokládání faktur či prokazování příjmů.

Klienti portálu splácí v průměru o 700 Kč měsíčně méně

Služba je nejen přehledná, ale také spolehlivá. A co víc, díky ní máte možnost získat hypoteční úvěr s nízkými splátkami a dlouhou dobou splatnosti, která činí až 40 let.

Klienti, kteří spojí své síly s portálem Penizenavic.cz, mají v průměru o 700 Kč nižší splátku hypotéky nežli lidé, kteří se spolehnou pouze na vlastní schopnosti a výběr služby si zajistí zcela sami. Přitom výše splátek hraje významnou roli. Je rozdíl, pokud měsíčně splácíte například 8.000 Kč, nebo pouze 7.300 Kč. Hypotéka vás pak tolik nezatěžuje a nedostává vás do finanční tísně.

Zmíněný portál nabízí i další služby. Pomůže vám najít třeba vhodné pojištění, sestaví finanční plán, nebo vám poradí, jaké spoření je pro vás nejlepší. Na webu také pravidelně vycházejí články s tématikou financování bydlení, v nichž nechybí aktuální analýzy trhu, porovnání hypoték pro jednotlivé profese či články o úvěrech, které si lidé sjednávají v různých fázích života. I díky těmto článkům získáte lepší přehled, což přispěje k tomu, že se v budoucnu rozhodnete správně a nepodepíšete hypotéku, která by vás za pár měsíců či let stáhla ke dnu.

Chcete-li tedy najít vhodnou hypotéku s nízkými úroky a splátkami, navštivte internetový portál Penizenavic.cz.

Článek byl publikován ve spolupráci s webem www.finslovnik.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Vendelínek

úterý, 31. srpen 2021
22:15

Já jsem vůbec dával dohromady, jestli se mi hypotéká vůbec vyplatí. Dlouho jsem o tom polemizoval, ale nakonec mě o tom, že je to dobrý krok přesvědčil článek na http://www.duofinance.cz/vyplati-se-dnes-hypoteka Musím si však pospíšit, abych stihl hypotéku za dobrý úrok.


Napsal: Vendelínek [Odpovědět]


Čtěte také...

Vybíráme hypotéku na internetu - na co se zaměřit

Vybíráme hypotéku na internetu - na co se zaměřit

Pokud se rozhodneme vzít si na nové bydlení hypotéku, máme možnost si nabídky jednotlivých bank porovnat na internetu. Existují různé online kalkulačky na hypotéky, díky nimž se dá jednouše spočítat, kolik za hypotéku zaplatíme, jak dlouho ji budeme splácet a na kolik peněz nás každá splátka vyjde. …

Jak vybrat vhodnou žehličku a rady pro žehlení

Jak vybrat vhodnou žehličku a rady pro žehlení

Žehlení je činností, která je nudná, ale v domácnosti se jí nevyhneme. O tom, jak správně vybrat žehličku a rady ohledně žehlení - to vše se dozvíte v následujícím článku.


Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Tento způsob omítání je totiž jednoduchý, rychlý a zdravotně nezávadný. Navíc jím docílíte hladké a zářivé stěny. Ušetříte i na spotřebě materiálu. Sádrová omítka je z přírodního sádrovce a další výhodou je použití na veškerý typ zdiva interiéru.

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Chystáte prodat rodinný dům, byt nebo pozemek? Před tím, než si najdete kupce, je zapotřebí udělat jeden zásadní krok – zjistit si tržní cenu nemovitosti.


Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Plánujete si pořídit vlastní bydlení a přemýšlíte nad tím, jak získat potřebný finanční obnos? V případě, že je vaše odpověď kladná, měli byste zvážit možnost zažádat o hypoteční úvěr. Jak ale zjistit, který pro vás bude nejvýhodnější?