Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

3. prosinec 2010 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…

Reklama

Zóna krásy: Nový magazín nejen pro ženy

Nevíte jaký magazín pro ženy si otevřít? Máme pro vás tip! Podívejte se na stránky magazínu www.zonakrasy.cz. Jde o nový lifestylový magazín, v němž si počtou nejen ženy, ale také muži. Co na stránkách tohoto magazínu najdete?

Jak už název napovídá, dozvíte se zde žhavé novinky ze světa módy a designu. Najdete zde tipy, jak se stylově a neotřele obléci podle posledních módních trendů, nebo co naopak opravdu nenosit, abyste neodradila muže.

Nejen móda, ale i lifestyle

Kromě módy a oblečení se na stránkách magazínu Zóna krásy řeší i témata, která trápí každou ženu. Najdete zde například tipy na to, jak uspořádat skvělý večírek pro přátele, na který jen tak nezapomenou, kam vyrazit na originální dovolenou nebo kam se vypravit na povánoční nákupy a slevy a ulovit módní kousky oblečení za skvělé ceny.

Co nabízí magazín Zóna krásy oproti ostatním magazínům pro ženy?

  • Horké novinky ze světa módy a designu oblečení
  • Fotografie outfitů a modelů přímo z ulice, na nichž můžete být i vy
  • Webové stránky jsou přehledné
  • Články pro vás připravuje mladý a progresivní redaktorský tým

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Klára

pondělí, 15. říjen 2018
05:42

Při dlouhých zimních večerech ráda projíždím na internetu weby s oblečením. Buď nějaké koupím, nebo jen koukám a inspiruji se. Naposledy jsem narazila nahttps://www.onlinesekac.cz/ , kde mají zajímavé kousky za pár korun. Tak jsem neodolala a něco si koupila.


Napsal: Klára [Odpovědět]


Čtěte také...

Představujeme náš magazín pro ženy

Představujeme náš magazín pro ženy

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál veStylu.cz a inspirujte se.

Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

V době neustále rostoucích cen energií a zvyšujících se požadavků na ochranu životního prostředí se již téměř žádná stavba neobejde bez zateplení. V současné době nabízí řada firem různé izolační materiály. Pravdou je, že ne všechny stavební firmy mají potřebné zkušenosti a jsou natolik kvalitní…


Nálepky na zeď: módní dekorační prvek do bytu

Nálepky na zeď: módní dekorační prvek do bytu

Hledáte nějaké zajímavé rady a tipy na zařizování bytu? Pak vězte, že jste na správném místě. Tentokrát vám poradíme, jak vylepšit vzhled interiéru vaší domácnosti tak, aby nevypadal příliš fádně a zastarale.

Správná ergonomie kuchyně: Jak rozvrhnout jednotlivé zóny

Správná ergonomie kuchyně: Jak rozvrhnout jednotlivé zóny

Aby vaření a další práce v kuchyni pobíhaly snadno a pohodlně, je potřeba se zaměřit na ergonomii, tedy logiku uspořádání jednotlivých zón. Kuchyňský prostor je nutné při realizaci vytvořit tak, aby měl určitou logiku. Během vaření se pak nemusíme neustále pohybovat, přebíhat a mít tak při práci c…


Rohožka je důležitým doplňkem do domácnosti: Jak vytvořit důkladnou čistící zónu

Rohožka je důležitým doplňkem do domácnosti: Jak vytvořit důkladnou čistící zónu

Ve chvíli, kdy přicházíme domů, přinášíme si sebou na botách spoustu nečistot. Obuv sice sundáme ještě před tím, než vejdeme do hlavních obytných místností, nicméně i v předsíni nebo na chodbě, kde ji necháme, bychom měli udržovat co největší pořádek. Mikroby a špína se totiž snadnou mohou přesunout…

Čím potěšit na Vánoce

Čím potěšit na Vánoce

Cílem každého muže je udělat svou partnerku šťastnou. Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu, abyste ji obdarovali něčím opravdu jedinečným.