Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Představujeme náš magazín pro ženy

2. únor 2015 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál evien.cz a inspirujte se.

Reklama

Pokud vás zajímá krása a móda, určitě se vyplatí sledovat trendy. Magazín pro ženy a volný čas přináší informace, které jistě oceníte. Poradí vám, který parfém se hodí k vaší osobnosti, jaké plavky budou letos in či například jak si poradit s akné, které trápí nejednu ženu.

Magazín neopomíjí ani všeobecně oblíbenou rubriku sex a vztahy. Dozvíte se, jak na první sex, kde nejčastěji začíná nevěra, kam až sahá vaše soukromí či jak si nepřivodit faux pas na společenských událostech. Magazín se nevyhýbá žádným tématům, takže zde můžete nalézt články o asexualitě či o flexisexuálkách. No řekněte sami, nezní to zajímavě?

V sekci rodina se dozvíte, jak zapůsobit na rodiče. Dočtete se například i o způsobu, jak se připravit na zápis dětí do školy.

Magazín pro ženy: Pobaví i poradí

Magazín pro volný čas se věnuje i závažným problémům týkající se zdraví. Můžete se zde dočíst o anorexii či např. astigmatismu a zároveň o tom diskutovat s ostatními čtenáři v rámci diskuse.

Pokud rádi vaříte, určitě uvítáte recepty a zajímavé tipy do kuchyně. Internetový portál evien.cz využijete také v okamžiku, kdy budete potřebovat s čímkoliv poradit. Pro tyto účely je na portále k dispozici speciální sekce Poradna.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Nataša

úterý, 4. červen 2019
19:28

Já si taky ráda čtu různé magazíny o módě. V tomto směru se ráda vzdělávám a dozvídám se nové informace a sleduju trendy. Vždycky se mi tam líbí nějaké oblečení, tak pak koukám na second hand https://www.onlinesekac.cz/ , jestli tam nemají nějaké podobné.


Napsal: Nataša [Odpovědět]


Čtěte také...

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…

Čím potěšit na Vánoce

Čím potěšit na Vánoce

Cílem každého muže je udělat svou partnerku šťastnou. Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu, abyste ji obdarovali něčím opravdu jedinečným.


Údržba trávy po zimě: Na co si dát pozor

Údržba trávy po zimě: Na co si dát pozor

Přestože letošní zima rozhodně nebyla nějak extrémní, i tak mohlo zimní počasí zanechat stopy na trávníku vaší zahrady. S příchodem jara tak trávě určitě nezapomeňte věnovat zvýšenou péči. Možná bude třeba nahradit některá problematický místa pomocí

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po


Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…