Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Čím potěšit na Vánoce

1. listopad 2019 - Rubrika: Poradna - reaguj na článek

Cílem každého muže je udělat svou partnerku šťastnou. Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu, abyste ji obdarovali něčím opravdu jedinečným. V případě, že je vášnivá čtenářka, kosmetická maniačka nebo si potrpí na hezké a kvalitní kousky v šatníku, máte vyhráno, vám se bude dárek vybírat snadno.

Reklama

Darujte chvíle klidu

Ale co když máte doma ženu, která si na drahé dárky nepotrpí, dává přednost praktickým věcem do domácnosti, ale vy byste přesto chtěli něco, co si užije opravdu jen ona. Jistě jste si už taky začali klást otázku, co koupit přítelkyni k Vánocům. Právě pro vás jsou ideálním řešením zážitkové dárky. Mnoho žen vám na dotaz, co by si přály odpoví, že chvíli klidu a odpočinku. Ač se to zdá na první pohled jako nemožné, nenechte se mýlit. Toto je jeden z nejjednodušších dárků, který můžete obstarat. Stačí si jen na stránkách Firmy na zážitky vybrat některý z relaxačních pobytů nebo některou z wellness procedur. Chvíle odpočinku jsou k nezaplacení a potěší víc, než další zbytečnost do domácnosti. Jistotou jsou dárkové poukazy, které je možné zakoupit v různých hodnotách. Konkrétní typ zážitku a místo a čas realizace si pak už volí přímo držitel dárkového poukazu. Toto je výborné řešení zejména v případě, že je vaše partnerka velmi časově vytížená a vy si nejste jistí, kdy by mohla mít dostatek volného času. Zážitkové dárky, to ale nejsou dárky pouze pro ženy.

Zážitky pro každého

Na stránkách www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/ najdete také širokou nabídku dárků vhodných pro muže. I oni si rádi dopřejí odpočinek nebo naopak rozbouří hladinu adrenalinu. Zážitkové dárky pro muže i ženy jsou většinou vhodné pro všechny věkové kategorie. Specifické podmínky absolvování zážitku se dočtete vždy u konkrétní nabídky. Nemusíte se bát ani nedostatku odborných znalostí a zkušeností. Tam, kde je to třeba, budete před absolvováním samotného zážitku odborně proškoleni.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Vánoční svátky jsou pro naši postavu rizikové. Pokud se chcete vyhnout povánočním depresím z pár kil navíc, tak vánoční menu odlehčete. Začít můžete třeba u bramborového salátu.

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků v roce. Dříve lidé trávili mnoho času přípravami cukroví a vyráběním vánočních dekorací. A jak je tomu dnes? Je tvorba vánočních dekorací spíše zastaralou záležitostí nebo moderním trendem?


Jak vybírat vánoční stromek?

Jak vybírat vánoční stromek?

Přírodní stromky na Vánoce se opět dostaly do módy. Zatímco na konci devadesátých let se rozmohl boom umělých stromků, dnes se mnoho rodin vrací k tradici živého stromečku. Převládají přitom jedle a borovice, méně časté jsou pak nákupy smrků. Je to dáno tím, že smrky rychle opadají a oproti jedlím n…

Pečeme vánoční cukroví: Recepty

Pečeme vánoční cukroví: Recepty

Jaké by to byly Vánoce bez vánočního cukroví? Jistěže žádné! Vánoční cukroví k Vánocům patří, stejně jako stromeček nebo dárky. Na blížící se Vánoce již upozornily obchody svojí vánoční výzdobou a je pomalu na čase, rozmyslet si, jaké vánoční cukroví letos upečeme. Tradičním vánočním cukrovím jso…


Vánoční hvězda: Jak se o ni postarat?

Vánoční hvězda: Jak se o ni postarat?

Pořídili jste si na Vánoce vánoční hvězdu a teď přemýšlíte, jak o ni pečovat, aby vydržela do příštího roku? Pokud ano, máme pro vás několik rad, jak toho docílit.

Recepty: Vánoční cukroví na poslední chvíli

Recepty: Vánoční cukroví na poslední chvíli

Pokud jste trochu zaspali letošní Vánoce a ještě nemáte napečeno vánoční cukroví, máte o tomto víkendu poslední možnost! Nestihnete asi upéct deset nebo dvacet druhů cukroví, které připravuje vaše babička, ale nic není ještě ztraceno. Podívejte se na rychlé recepty na vánoční cukroví!