Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Čím potěšit na Vánoce

1. listopad 2019 - Rubrika: Poradna - Komentáře: 20

Cílem každého muže je udělat svou partnerku šťastnou. Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu, abyste ji obdarovali něčím opravdu jedinečným. V případě, že je vášnivá čtenářka, kosmetická maniačka nebo si potrpí na hezké a kvalitní kousky v šatníku, máte vyhráno, vám se bude dárek vybírat snadno.

Reklama

Darujte chvíle klidu

Ale co když máte doma ženu, která si na drahé dárky nepotrpí, dává přednost praktickým věcem do domácnosti, ale vy byste přesto chtěli něco, co si užije opravdu jen ona. Jistě jste si už taky začali klást otázku,  co koupit přítelkyni k Vánocům. Právě pro vás jsou ideálním řešením zážitkové dárky. Mnoho žen vám na dotaz, co by si přály odpoví, že chvíli klidu a odpočinku. Ač se to zdá na první pohled jako nemožné, nenechte se mýlit. Toto je jeden z nejjednodušších dárků, který můžete obstarat. Stačí si jen na stránkách Firmy na zážitky vybrat některý z relaxačních pobytů nebo některou z wellness procedur. Chvíle odpočinku jsou k nezaplacení a potěší víc, než další zbytečnost do domácnosti. Jistotou jsou dárkové poukazy, které je možné zakoupit v různých hodnotách. Konkrétní typ zážitku a místo a čas realizace si pak už volí přímo držitel dárkového poukazu. Toto je výborné řešení zejména v případě, že je vaše partnerka velmi časově vytížená a vy si nejste jistí, kdy by mohla mít dostatek volného času. Zážitkové dárky, to ale nejsou dárky pouze pro ženy.

Zážitky pro každého

Na stránkách www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/ najdete také širokou nabídku dárků vhodných pro muže. I oni si rádi dopřejí odpočinek nebo naopak rozbouří hladinu adrenalinu. Zážitkové dárky pro muže i ženy jsou většinou vhodné pro všechny věkové kategorie. Specifické podmínky absolvování zážitku se dočtete vždy u konkrétní nabídky. Nemusíte se bát ani nedostatku odborných znalostí a zkušeností. Tam, kde je to třeba, budete před absolvováním samotného zážitku odborně proškoleni.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ivanka74

neděle, 20. prosinec 2020
01:13

Díky za tipy. Letos mě Vánoce zastihly celkem neřipravenou, a to myslím z finančního hlediska. Z uzavření různých zařízení se ještě otřepávám, protože v jednom z takových pracuji, a tak mi nezbývalo nic jiného, než vánoční půjčka . Věci už se naštěstí zlepšují a navíc nešlo o žádnou závratnou částku, takže po Novém roce vše hezky splatím. Hlavně si nedovedu představit, jak bych vysvětilila dětem, že jim Ježíšek nic nepřinesl. Když je vidím, jak se snaží učit z domu a chybí jim jejich kamarádi, nechtěla bych je zklamat.


Napsal: Ivanka74 [Odpovědět]

Kamcam

čtvrtek, 7. leden 2021
20:23

Můj manžel tedy ví přesně, jak mi udělat radost. Miluji staré nádobí a různé porcelánové sety. Letos jsem pod stromečkem našla, mimo jiné, i nádhernou soupravu od Meissen, kterou manžel našel na tomto webu. No jak jsem koukala na zbytek nabídky, ani nechci vědět, na kolik ho to celé vyšlo! :D


Napsal: Kamcam [Odpovědět]

Jan

neděle, 21. únor 2021
10:40

Já jsem si téměř jistý, že moji manželku by k Vánocům nejvíce potěšilo, kdybych nechal vyrobit novou vestavnou skříň na míru do naší předsíně. Má totiž tolik oblečení, že už se do stávajících skladových prostor nevejdeme :-D Občas sice něco prodá přes eshop second hand, takže se místo uvolní, ale stále je katastrofa.


Napsal: Jan [Odpovědět]

Valounek

pondělí, 29. březen 2021
12:01

Mě od přítele udělalo teď radost spodní prádlo. Jednak koupil takové, jaké se mu skutečně líbí, za druhé tím trochu vykročil z komfortní zóny. Sama vím, jak se tváří a odvrací oči, když projdeme v obchoďáku kolem sekce s podprdama a kalhotkama. :D Trochu je v tom jako Chandler z Přátel. :D


Napsal: Valounek [Odpovědět]

Honzza

středa, 7. duben 2021
09:39

Já letos dostal dar, ze kterého jsem vůbec nevěděl, jestli mám mít radost. Respektive jsem netušil, co si s ním počít. Kamarád mi dal testovací sadu s kratomem. Už jsem ho nějakou dobu znal a názory na něj se lišily. Nakonec jsem to ale zkusil a musím říct, že kratom je fakt fajn a funguje na mě přesně tak, jak má. Jen to chce správně nastavit dávku. Počítejte s tím, že první dny vás po něm možná bude bolet hlava. A taky je dobré si o tom něco málo načíst. Přeci jen se to pohybuje někde na hranici návykovosti. Tak bacha na to!


Napsal: Honzza [Odpovědět]

Jakub

pátek, 25. červen 2021
16:25

Tak vidím, že to není úplně netradiční přání k Vánocům - já byl totiž docela překvapen, když si děti dávali před Vánoci za okno dopis Ježíškovi, ve kterém zmiňovali právě klimatizaci do bytu, aby se tu dalo během léta normálně fungovat :-) Jako správný chlap jsem dodržel slovo a klimatizaci zajistil včetně montáže a bezesporu se to vyplatilo. Pořizoval jsem konkrétně od společnosti, kterou rád doporučím: shop-klimatizace.cz


Napsal: Jakub [Odpovědět]

Onav

úterý, 13. červenec 2021
11:53

Na Vánoce jsem dostala od přítele novou karimatku zhttps://www.naturehikecz.cz a musím říct, že to mi teda udělalo obrovskou radost. Člověk by neřekl, že takový blbost jako je karimatka dokáže zvednout náladu. Protože ono to má ještě dodatek. V obálce jsem našla víkendový pobyt ve slovenských Tatrách. Tam se musí líbit každému.


Napsal: Onav [Odpovědět]

Bohumila

středa, 18. srpen 2021
00:59

Ahoj, mě manžel poslední Vánoce opravdu moc potěšil novou dřevěnou knihovnou! Všiml si, že už nemám kam odkládat své nové knížky a tak mi pořídil krásnou a stylovou knihovnu z tohoto webu:https://www.greenmat.cz/nabytek-vasagle. Ještě v ní mám nějaké místo, ale myslím si, že ho dokážu dost rychle zaplnit! :D


Napsal: Bohumila [Odpovědět]

Barushka

úterý, 14. září 2021
20:56

Ahoj, mě manžel poslední Vánoce opravdu mile překvapil dárkem, který bych od něj v životě nečekala. Sjednal nám totiž schůzku v této firmě: http://www.pwinterier.cz/, která nám měla naplánovat rekonstrukci celého bytu. Vše proběhlo skvěle a my už bydlíme v novém! Zatím je to opravdu nejlepší dárek, co jsem kdy dostala!


Napsal: Barushka [Odpovědět]

Barushka

čtvrtek, 23. září 2021
01:14

Dobrý večer! Já mám úplně jasno, mně totiž pod stromečkem vždycky nejvíce potěší nějaké zajímavé knihy. Jak odborné, tak beletrie, ale nepohrdnu ani kvalitním komiksem, nebo zajímavou encyklopedií! Má rodina už mě dobře zná a tak se nebojím, že bych pod stromečkem nenašla dostatek knížek do mé velké knihovny. Většinou jich od Ježíška mám tolik, že mám vystaráno na několik měsíců.


Napsal: Barushka [Odpovědět]

Hanuska

čtvrtek, 23. září 2021
01:15

Dobrý večer! Já mám úplně jasno, mně totiž pod stromečkem vždycky nejvíce potěší nějaké zajímavé knihy. Jak odborné, tak beletrie, ale nepohrdnu ani kvalitním komiksem, nebo zajímavou encyklopedií! Má rodina už mě dobře zná a tak se nebojím, že bych pod stromečkem nenašla dostatek knížek do mé velké knihovny. Většinou jich od Ježíška mám tolik, že mám vystaráno na několik měsíců.


Napsal: Hanuska [Odpovědět]

kamcamamca

čtvrtek, 23. září 2021
13:18

Tak to já tedy bohužel nikomu rozhodně klid nedopřeji, protože si můj syn přeje kytaru. A já už jsem mu jednu koupila tady, v tomto super obchodě. Manžel o tom ještě neví, protože až se to dozví, zblázní se! :D Ale musíme si nastavit nějaká pravidla, třeba že bude hrát nejpozději třeba do 18. hodin.


Napsal: kamcamamca [Odpovědět]

Miriam

pondělí, 25. říjen 2021
13:47

S manželem to z hlediska vánočních dárků není vždy úplně jednoduché, ale naštěstí je schopen mi říct, co by zrovna potřeboval třeba v šatníku a já už pak jen vybírám, co by se mu mohlo hodit k ostatnímu oblečení :-) Například v loni jsem mu objednávala z online tržiště s oblečením onlinesekac.cz krásnou flanelovou košili, ze které byl posléze po rozbalení pod stromečkem opravdu nadšen :-)


Napsal: Miriam [Odpovědět]

Lenickalenka

pondělí, 15. listopad 2021
23:08

Ahoj, já letos k Vánocům manželovi kupuji dárek z tohoto super e-shopu:https://www.uvex-safety.cz/cs/, který mi doporučil manželův kolega z práce, se kterým jezdíme už roky v zimě na hory. Myslím si, že mého muže dárek z tohoto webu opravdu potěší! :-) Tak uvidíme, čím letos překvapí on mě. Ale věřím, že to bude něco krásného :D


Napsal: Lenickalenka [Odpovědět]

RanDan

čtvrtek, 25. listopad 2021
14:16

Mě by asi nejvíc potěšilo, kdybysme dostali nějaké boxy na hračky. :D Kluci toho mají už fakt hodně a nedávno jsem v noci šlápla na plechové auto holou nohou. Kromě toho, že jsem ho zničila (asi si dovedete představit ten křik), tak jsem pak asi dva dny pajdala, protože jsem si kus vrazila do nohy. :D Takže, Ježíšku! Prosím o něco, do čeho ty hračky uklidíme.


Napsal: RanDan [Odpovědět]

Jarka21

neděle, 20. březen 2022
16:22

Mého manžela ze všeho nejvíc potěší, když mi pod stromeček nadělím dárky, které se týkají jeho hobby :-) A to si myslím, že máme všichni úplně stejně a stačí přitom jen naslouchat. V loni jsem tedy koupila nové vybavení do dílny a z toho byl naprosto u vytržení ;)


Napsal: Jarka21 [Odpovědět]

Petra

pátek, 27. květen 2022
19:15

Dobrý den, můj manžel má dlouhodobé problémy se zády. Pracoval čtyřicet let jako skladník a záda si úplně strhal. Bohužel ho na fyzioterapie a masáže neužije tak jsem musela vymyslet jiný způsob jak mu alespoň trochu ulevit. Na vánoce mě napadlo kouknout na nějaké pro záda šetrné matrace. Nakonec jsem pořídila matraci z této stránkyhttps://www.vesna.cz/matrace. Manželovi to záda sice nevyléčilo ale vypadá po noci odpočatější.


Napsal: Petra [Odpovědět]

Gréta

neděle, 18. prosinec 2022
11:31

Tak to u nás letos vyhrajou dárečky asi finanční produkty. Jedna krypto směnárna, která nabízí prodej kryptoměn jak v české tak americké měně mně totiž přesvědčila abych si aspoň nějaký ten bitcoin a nebo část něho pořídila. Myslím si, že mně to hodně otevře oči a dětem pod stromečkem také.


Napsal: Gréta [Odpovědět]

Mirek

pátek, 17. únor 2023
16:31

Přidám se do diskuse se svým nápadem na vánoční dárek pro manželku, který jsem o Vánocích 2022 zrealizoval a to s velkým úspěchem :-) Dárek se sice nevešel úplně pod stromeček, ale radost byla obrovská - objednal jsem totiž z internetového obchodu https://www.tentino.cz/ velký zahradní stan, o kterém jsme se již delší dobu bavili.


Napsal: Mirek [Odpovědět]

Lucinka4454

čtvrtek, 23. březen 2023
18:55

Potěšilo mě, když mně manžel z http://www.bellesfleurs.cz/bile-ruze-ff1079/ objednal takovou velkou kytici z bílých růží. On je tak neskutečně pozorný. Vždy si všímá když mně je něco v nepořádku a nebo tak. Je to moje zlatíčko, jsem strašně ráda že jsem toho chlapce potkala.


Napsal: Lucinka4454 [Odpovědět]


Čtěte také...

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Vánoční svátky jsou pro naši postavu rizikové. Pokud se chcete vyhnout povánočním depresím z pár kil navíc, tak vánoční menu odlehčete. Začít můžete třeba u bramborového salátu.

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků v roce. Dříve lidé trávili mnoho času přípravami cukroví a vyráběním vánočních dekorací. A jak je tomu dnes? Je tvorba vánočních dekorací spíše zastaralou záležitostí nebo moderním trendem?


Jak vybírat vánoční stromek?

Jak vybírat vánoční stromek?

Přírodní stromky na Vánoce se opět dostaly do módy. Zatímco na konci devadesátých let se rozmohl boom umělých stromků, dnes se mnoho rodin vrací k tradici živého stromečku. Převládají přitom jedle a borovice, méně časté jsou pak nákupy smrků. Je to dáno tím, že smrky rychle opadají a oproti jedlím n…

Pečeme vánoční cukroví: Recepty

Pečeme vánoční cukroví: Recepty

Jaké by to byly Vánoce bez vánočního cukroví? Jistěže žádné! Vánoční cukroví k Vánocům patří, stejně jako stromeček nebo dárky. Na blížící se Vánoce již upozornily obchody svojí vánoční výzdobou a je pomalu na čase, rozmyslet si, jaké vánoční cukroví letos upečeme. Tradičním vánočním cukrovím jso…


Vánoční hvězda: Jak se o ni postarat?

Vánoční hvězda: Jak se o ni postarat?

Pořídili jste si na Vánoce vánoční hvězdu a teď přemýšlíte, jak o ni pečovat, aby vydržela do příštího roku? Pokud ano, máme pro vás několik rad, jak toho docílit.

Recepty: Vánoční cukroví na poslední chvíli

Recepty: Vánoční cukroví na poslední chvíli

Pokud jste trochu zaspali letošní Vánoce a ještě nemáte napečeno vánoční cukroví, máte o tomto víkendu poslední možnost! Nestihnete asi upéct deset nebo dvacet druhů cukroví, které připravuje vaše babička, ale nic není ještě ztraceno. Podívejte se na rychlé recepty na vánoční cukroví!