Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nálepky na zeď: módní dekorační prvek do bytu

22. březen 2013 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Hledáte nějaké zajímavé rady a tipy na zařizování bytu? Pak vězte, že jste na správném místě. Tentokrát vám poradíme, jak vylepšit vzhled interiéru vaší domácnosti tak, aby nevypadal příliš fádně a zastarale.

Reklama

Nevýhody tapet

Jestliže chcete jít při zařizování bytu s dobou, zapomeňte na klasické tapety na zeď, které jsou z mnoha důvodů nepraktické. Už jen jejich náročná instalace je odrazující, navíc klasické tapety poměrně rychle ztrácejí svůj původní vzhled, takže po nějakém čase vypadají dosti omšele. Nevýhodou u je u nich také to, že se obtížně strhávají. V momentě, kdy se vám přestanou líbit, tak máte další spoustu práce s jejich výměnou. A to nemluvím o ceně, neboť nové tapety přeci jen stojí docela dost peněz.

Samolepky na zeď a jejich přednosti

Co ale dělat, pakliže nechcete mít holé jednobarevné stěny? Namísto klasických tapet zvolte nálepky na zeď, které jsou v posledních letech doslova módním hitem. Využívají je i mnozí věhlasní bytoví architekti, kteří dostanou za úkol zpestřit vzhled domácnosti.

Samolepky na zeď nejsou tak náročné na instalaci jako tapety. Jednoduše je nalepíte na vybrané místo na zdi, sejmete ochrannou fólii a je hotovo. V případě, že vás motiv omrzí, můžete je klidně během několika minut strhnout a nahradit jinými vzory a motivy. Samolepky na zeď se také dají snadněji udržovat v čistotě.

Velkou výhodou, kterou nálepky na zeď přinášejí, je velký výběr motivů, vzorů a velikostí. Samolepky na zeď se tak hodí prakticky do každé místnosti vaší domácnosti, do dětského pokoje, obývacího pokoje nebo třeba do ložnice či kuchyně.

Nálepky na zeď jsou levné a přitom velmi pěkné

Nálepky na zeď jsou výborným a přitom poměrně levným doplňkem, který výborně vylepší vzhled vašeho domova. Jejich snadná instalace, odolnost vůči poškrábání a moderní vzhled jsou jen hlavními z mnoha předností, kterými se mohou pyšnit.

Vylepšete svůj byt o hit jménem samolepky na zeď. Sami uvidíte, že jsou v mnohém lepší nežli klasické tapety, neřkuli stav, kdy byste zdi ponechali zcela holé.

Foto: lepime.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…

Dekorační materiály ke květinám: Hitem je lávová drť

Dekorační materiály ke květinám: Hitem je lávová drť

Možností, jak zdekororovat květináč, je mnoho. Oblíbenými materiály jsou mramorová drť či oblázky. Jsou příjemné na pohled, ale vyžadují jistou údržbu. Lávová drť nabízí řešení právě v údržbě. Nevyžaduje totiž skoro žádnou.


Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek,  který může být i plně funkční

Sluneční hodiny byly v minulosti využívány jako hlavní prostředek k tomu, aby se lidé orientovali v čase. V dnešní době je samozřejmě jejich funkce zastíněna moderními prostředky. I přesto se ale objevují na mnoha stavbách, v parcích a zahradách.

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.