Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

11. květen 2011 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Nové bydlení se nejsnadněji hledá prostřednictvím realitní kanceláře. Nejenže ušetříme spoustu času a energie, které by nás stálo hledání bydlení na vlastní pěst, ale zároveň máme velkou pravděpodobnost, že najdeme opravdu bydlení, které jsme si s celou rodinou vysnili.

Reklama

Jak poznáme skutečně kvalitní realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí prodej a pronájem bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

V České republice je mnoho realitních kanceláří, které obstarávají pronájem a prodej bytů a další nemovitostí, nicméně jen málo z nich se může pyšnit tak silným postavením jako realitní kancelář RE/MAX.

Realitní kancelář RE/MAX

Realitní kancelář RE/MAX funguje na trhu s realitami po celé Evropě. Jen v České republice má zastoupení v podobě 140 poboček. Její realitní makléři procházejí pravidelnými vzdělávacími kurzy tak, aby byli připraveni na jednání a komunikaci s klienty co nejlépe. Realitní kancelář RE/MAX klade důraz na etický kodex tak, aby byly maximálně zefektivněny veškeré služby.

RE/MAX působí na evropském trhu již 15 let a za tu dobu si tato realitní kancelář vydobyla velmi silnou pozici, kterou zvýrazňuje silnou orientací na zákazníky a jejich skutečné potřeby. Snaží se svým klientům vyjít maximálně vstříc a uspokojit jejich požadavky ohledně hledané reality.

Realitní kancelář urychlí hledání nového bydlení

Hledáte-li nové reality k bydlení či hodláte prodat nebo pronajmout svůj stávající rodinný dům či byt, obraťte se vždy raději na profesionální realitní kanceláře, které jsou dostatečně solidní a celý proces dokáží maximálně urychlit ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Valentyn77

neděle, 24. květen 2020
00:38

Před nedávnem jsem si také na http://www.maxima.cz/blog/jak-prodat-rychle/ četl o tom, jak nemovitost rychle prodat. Článek mi opravdu hodně pomohl, protože jsem díky němu náš starý dům dokázal prodat během několika týdnů a navíc za velmi příznivou cenu.


Napsal: Valentyn77 [Odpovědět]


Čtěte také...

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Okamžitě …


Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?

Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…


Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…