Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

6. srpen 2012 - Rubrika: Domácnost - reaguj na článek

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie.

Reklama

Okamžitě tak získáte luxus bidetu i skvělého pomocníka při úklidu. Bidetta s ruční sprškou a jednoduchou ovládací pákou vám zpříjemní intimní hygienu, ale s její pomocí si můžete umýt vlasy nad umyvadlem, napustit vodu do kbelíku nebo opláchnout dítě. Oras Bidetta je k dostání ve více než 15 designových modifikacích.

Mytí rukou po použití toalety je již nedílnou součástí hygieny. Stejně důležitá by však měla být i očista intimních partií. Omytí, ať už mýdlem, sprchovým šampónem nebo jen čistou vodou pomůže předejít vzniku různých infekcí či jiných nepříjemností. A rozhodně se po něm budete cítit svěže.

Voda až 2 metry od umyvadla

Oras Bidetta je umyvadlová stojánková, případně nástěnná baterie, k níž je připojena multifunkční ruční sprška Bidetta s jednoduchým pákovým ovládáním. Díky tomu ji lze použít jako dokonalou náhradu za bidet, který se zpravidla do malé koupelny nevejde. Sprška s hadicí o délce 1, 5 metru přitom umožní nejen pohodlnou intimní hygienu, ale můžete tak mít vodu k dispozici kdekoli v rozsahu 1, 5 – 2 metry od umyvadla. Koupelnu přitom nevytopíte, ani když vám sprška vypadne z ruky – jakmile pustíte páčku na těle spršky, voda bude téct pouze přes klasickou baterii do umyvadla.

Jednoduché pro děti i seniory

Sprška se snadno ovládá. Po klasickém puštění baterie si nejprve nastavíte požadovanou sílu proudu a teplotu vody. Poté sejmete spršku z držáku vedle umyvadla, nastavíte ji tam, kde potřebujete vodu a stisknete páčku na spršce. V ten okamžik přestane voda vytékat přes baterii do umyvadla a veškerý proud vody poteče přes spršku. Po uvolnění páčky průtok vody přes spršku ihned ustane a voda poteče opět do umyvadla. Osobní hygienu tak lze snadno zvládnout i při ztížené pohyblivosti nebo zdravotních komplikacích.

Oras Bidetta je dostání ve více než 15 designových modifikacích, s různými typy spršek. Pořídit ji lze i v kombinaci s bezdotykovou baterií. Namontujete ji naprosto stejně jako jakoukoli jinou umyvadlovou stojánkovou či nástěnnou baterii. Základní model je k dispozici od 2 840 Kč bez DPH.

Více informací naleznete na stránkách www.oras.com.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Usnadněte si úklid domácnosti

Usnadněte si úklid domácnosti

Uklízení patří mezi značně neoblíbené činnosti, kterých se chce každý vyvarovat. Problém ale spočívá v tom, že to bohužel není možné. Otázkou pak zůstává, jakým způsobem se k úklidu domácnosti postavit, abyste se co nejméně nadřeli a aby po vás bylo


Zvířecí chlupy v domácnosti

Zvířecí chlupy v domácnosti

Odstranit chlupy ze sedačky, koberce i z oblečení není vůbec tak jednoduché, jak se může zdát. Ten, kdo má doma zvířecí mazlíčky, to jistě potvrdí. Ale ani tato skutečnost neodradí majitele psů a koček od toho, aby se svými miláčky sdíleli byt.

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…


Jak se zbavit mravenců v domácnosti

Jak se zbavit mravenců v domácnosti

Mravenci patří početně mezi vůbec nejrozšířenější hmyz na Zemi. A není proto divu, že si často najdou cestu i k nám na zahradu. A co hůř - nestydí se vstoupit ani přímo do našeho obydlí - domu i bytů. S tím jsou pak spojeny různé nepříjemnosti. Pokud objevíme doma pochodující mravence, pak je dobré …

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Pojišťovny dnes nabízejí celou řadu druhů pojištění. Některé z nich se týkají nemovitostí. Jako majitelé rodinného domu či bytu byste měli důkladně zvážit, zda se vám vyplatí obejít se bez pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti a případně též po