Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak postupovat při koupi bydlení

28. prosinec 2013 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Pořízení nového bydlení je jedním z nejvíce zásadních kroků, které během svého života většina z nás udělá. Nový domov je jakýmsi přelomem. Počítáte samozřejmě s tím, že v něm budete žít po celý život, minimálně pak po dlouhá léta. Z tohoto důvodu je potřeba volbu nového bydlení pečlivě zvážit.

Reklama

První kroky při výběru nového bydlení

Při koupi nového bydlení postupujte vždy opatrně a důsledně. V první řadě neskočte na první nabídku, na niž narazíte. Vždy si prohlédněte alespoň několik alternativ, abyste získali lepší přehled. Už jen ceny se u mnoha nemovitostí výrazně liší, stejně tak i dispozice bytu, případně i okolní infrastruktura. To vše musíte brát v potaz.

Byt sice může být uvnitř sebekrásnější, nicméně pokud je ve špatné lokalitě, nebo se u něj objeví nějaké skryté nedostatky, může se vám jeho nákup rychle vymstít. Pak vám už zbudou jen oči pro pláč.

Před nákupem si nemovitost důkladně prohlédněte, ideálně s někým, kdo se v realitách dobře vyzná. Pokud již máte vybráno, nebojte se licitovat o cenu, mnohdy se to vyplatí. Zvažte také, co ovlivňuje cenu bydlení. Mnozí prodávají, včetně realitních kanceláří, se snaží cenu vyšponovat co nejvýše. Doufají, že se zájemce poddá a podlehne své chuti nemovitost koupit.

Pomoc při vyjednávání slevy u koupě nové nemovitosti

Koupě nemovitosti určitě není snadnou záležitostí. Nejste-li si jisti tím, zda vámi vybraná realita je skutečně tak výhodná a vhodná, pak se obraťte na společnost, která vás bude při koupi zastupovat. Při zastupování kupujících téměř vždy vyjedná ty nejlepší podmínky.

Tuto službu nabízí společnost Home-Institute. Dokáže vám vyjednat příznivou a odpovídající cenu, takže za nové bydlení nezaplatíte zbytečně moc peněz. Společnost vás bude zastupovat svědomitě tak, jako by její zástupci kupovali své vlastní bydlení. Vy za tuto službu zaplatíte pouze malý podíl z vyjednané slevy.

Díky podobné službě můžete získat nový domov snadněji a hlavně výhodněji. Každá koruna, o kterou bude nákup nemovitosti levnější, vám jistě přijde vhod, že?

Komerční sdělení

-got-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

5 zádrhelů při koupi bydlení

5 zádrhelů při koupi bydlení

Chcete koupit byt, ale marně v paměti pátráte po nějakém know-how. Ve škole jste se o nemovitostech ani katastru nic neučili. Moc vám k tomu asi neřekli ani rodiče, pokud nejsou zrovna realitní makléři.

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Přemýšlíte o tom, že byste si letos rádi pořídili nový byt? Váháte, zda je pravá chvíle pro tak velkou investici? Ceny bytů se snižují, úrokové sazby hypoték se mírně navyšují. Zvažte dobře své rozhodnutí! Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, letošní rok určitě nepatří mezi ty špatné. Ceny bytů s…


Přesazování pokojových rostlin: Jak postupovat?

Přesazování pokojových rostlin: Jak postupovat?

Podzim a jaro jsou dvě období vhodná pro přesazování pokojových rostlin. Ne vždy je nutné ale rostliny přesazovat. Rostliny může bez nutnosti přesazení udržovat svěží určitý přípravek.

Jak postupovat při malování bytu

Jak postupovat při malování bytu

Chystáte se malovat byt a nevíte si rady, jaký zvolit správný postup? Malování pokojů zvládne každý, jen je třeba se řádně připravit a prostudovat si následující kroky.


Roubování okurek: Jak postupovat

Roubování okurek: Jak postupovat

Při pěstování okurek se zahrádkáři potýkají s problémem, kdy rostliny a plody napadají škůdci. Výtěžnost pak není tak vysoká. Abychom zabránili výskytu škůdců a chorob na okurkách, je vhodné provést jejich roubování. Chemické přípravky, které lze rovněž použít, totiž obvykle nejsou tak účinné.

Lofty: Bydlení v netradičních prostorách

Lofty: Bydlení v netradičních prostorách

Bydlet se dá v různých objektech. Zatímco většina z nás si s pojmem bydlení spojí klasický rodinný dům nebo byt, někteří nadšenci si vytvořili zcela jiný prostor, v němž žijí. Velmi zajímavou alternativou ke klasickým rodinným domům a bytům jsou takzvané lofty.