Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

10. červen 2014 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Reklama

Britská čtvrť

Oblíbený projekt Britská čtvrť vstoupil už pokračuje čtvrtou fází. V jejím rámci vzniká více než 140 nových bytových jednotek, které jsou ve velikostech od 1+kk až do 4+kk.

Novostavby se nacházejí v Praze - Stodůlkách. Tato lokalita je v poslední době hodně žádaná. Je zde totiž výborné zázemí, dobrá dostupnost do centra a také poměrně poklidné prostředí. Ideální volba pro bydlení mladých rodin s dětmi.

Rezidence Letokruhy

Dalším atraktivním projektem jsou byty Roztyly, tedy projekt, jenž nese název Rezidence Letokruhy. Zde je k dispozici celkem 87 bytových jednotek, opět s různým dispozičním členěním a velikostmi. Největší byty mají přes 100 m2, takže jsou ideální pro náročnější zájemce, kteří chtějí luxus a vyžadují hodně prostoru.

Bytové jednotky disponují balkony nebo terasami. V rámci projektu jsou využívány moderní technologie a materiály, takže rezidence splňuje nároky i z hlediska energetických standardů.

Co se týče lokality, nacházejí se byty Roztyly nedaleko Krčského lesa na Praze 11. Tato lokalita má plnou občanskou vybavenost. Dá se odtud během pár minut dojít do přírody. V těsné blízkosti jsou také sportoviště, kde si mohou hrát děti i dospělí.

Bytů je dostatek

Nabídka bytů a novostaveb v Praze je samozřejmě daleko rozmanitější. Je však otázkou, zda jsou natolik atraktivní jako výše uvedená Rezidence Letokruhy, potažmo pak Britská čtvrť.

V každém případě se zájemci o nové byty nemusejí strachovat, že by si z aktuální nabídky nevybrali. Kromě novostaveb je k dispozici i celá řada starších nemovitostí, které jsou pro změnu atraktivnější z hlediska ceny. U nových bytů je přeci jen nutné počítat s vyšší pořizovací cenou, zvláště v pražských lokalitách.

Foto: bytyprodejpraha.cz

Komerční sdělení

-fil-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Možnou alternativou ke klasickému bydlení v rodinném domě, bytě či v letní sezóně na chatě nebo chalupě může být mobilní dům. Mobilní domy sice u nás ještě zdaleka nemají takovou popularitu jako na západ od českých hranic, nicméně postupně zde obliba tohoto způsobu bydlení roste. Mobilní domy se daj…


Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice patří k neodmyslitelným pomocníkům v současných domácnostech. Užívají se nepřetržitě, tím pádem se od nich vyžaduje vysoká funkčnost. Ledničky se dále vybírají podle velikosti a pozadu nezůstává ani design, který nejlépe zapadá do konkrétní místnosti, kde umístíte vaši ledničku.

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Byl váš účet za vytápění letos vyšší než obvykle? Je sice pravda, že letošní zima byla tuhá a dlouhá, ale vše na ni svést nelze. Možná je na čase zapřemýšlet nad výměnou oken nebo zateplením fasády domu. Jaro a léto jsou vhodnou dobou pro realizaci těchto stavebních úprav, na které lze navíc získat …


Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

V letních vedrech, kdy vám do oken domácnosti praží sluneční paprsky, je mimořádně praktické používat stínící prvek v podobě venkovních žaluzií. Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější nežli interiérové žaluzie. Jejich instalace je sice poněkud obtížnější a je potřeba počítat také s trochu vyšší …