Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

3. červenec 2011 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty.

Reklama

Jednoznačně to bylo dáno také celkovou ekonomickou krizí, během níž se rapidně snížila poptávka po novém bydlení a lidé, kteří hledali dům či byt, raději dávali přednost již dokončeným stavbám a používaným objektům. Developerské společnosti tak neměly prakticky co na práci, maximálně vznikala nová obchodní centra či kanceláře. V tu chvíli se zdálo, že stavebnictví bude krizi překonávat jen velmi těžko.

Krize ve stavebnictví je zažehnána

Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha již nabízejí bydlení v nových lokalitách a rezidencích. Dá se tedy s určitostí říci, že stavebnictví je opět minimálně na úrovni, na níž bylo před zmíněnou krizí. Poptávka po novém bydlení opět strmě vzrostla. Dnes tak není problémem pořídit si kvalitní bydlení, a to nejen v Praze či její blízkosti, ale i v dalších koutech naší republiky.

Developerská společnost Crescon a její projekty

Novostavby v Praze nabízí například developerská společnost Crescon, jedna z významných firem na trhu v této oblasti. Společnost Crescon v tuto chvíli realizuje či plánuje postavit hned několik novostaveb. Jedná se jak o rezidenční projekty v různých částech Prahy, tak i o kancelářské objekty, po nichž je v hlavním městě veliká poptávka. Firma Crescon také se dále zaměřuje na realizaci výrobních staveb v rámci celé České republiky.

Kvalitní bydlení v novostavbách Praha

Již v tuto chvíli se dá pořídit kvalitní bydlení v moderních rezidencích naprosto bez problémů. To, co se zdálo být před časem velmi složité, je dnes naopak jednoduchou záležitostí. Budoucí majitelé nových bytů či domů si tak mohou vybírat z velmi kvalitní nabídky, kterou poskytuje právě například developerská společnost Crescon v rámci svých projektů Novostavby Praha.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Přemýšlíte o tom, že byste si letos rádi pořídili nový byt? Váháte, zda je pravá chvíle pro tak velkou investici? Ceny bytů se snižují, úrokové sazby hypoték se mírně navyšují. Zvažte dobře své rozhodnutí! Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, letošní rok určitě nepatří mezi ty špatné. Ceny bytů s…


Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…


Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Cena plynu 2011: Kolik budeme platit?

Vaříte doma na plynu? Nebo ho používáte k vytápění a ohřevu vody? Pak vás určitě zajímá, kolik za plyn budete platit v roce 2011. Záleží na tom, jakého dodavatele plynu máte, protože někteří dodavatelé plynu zlevňovali, zatímco jiní zdražovali. Podívejte, jak je na tom váš dodavatel.