Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tepelná čerpadla Panasonic od Klima Rapid nyní se slevou 25 %

19. září 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Tepelná čerpadla jsou zařízeními, která pomáhají snížit náklady na vytápění domů a ohřev užitkové vody. Úspory při jejich zapojení dosahují až 75 procent původních nákladů. Investice do tepelného čerpadla je sice na první pohled poměrně nákladná, je však rychle návratná. Nyní navíc máte možnost pořídit si nové tepelné čerpadlo se slevou. S touto nabídkou přichází prodejce Klima Rapid.

Možnost nákupu v eshopu

Společnost Klima Rapid se specializuje na prodej tepelných čerpadel, klimatizací, vzduchotechniky a čističek vzduchu. Na tuzemském trhu působí již od roku 1994. Již několik let své produkty nabízí také v eshopu, který usnadňuje nákup a šetří vaše peníze.

Cenově výhodná nabídka na čerpadla PANASONIC

Tepelná čerpadla si můžete vybírat hned z několika světoznámých značek. Klima Rapid nabízí produkty Panasonic, Midea a Daikin Altherma. V obchodě pořídíte tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25%. Za velmi příznivou cenu tak máte možnost získat zařízení, které přispěje k úspoře nákladů na vytápění.

Výhody tepelných čerpadel jsou již poměrně známé. Jejich hlavní kouzlo spočívá v tom, že k ohřevu vody využívají přírodní zdroje. V závislosti na tom, o jaký typ zařízení jde. Zdaleka nejoblíbenější jsou tepelná čerpadla vzduch – voda, která krom jiných vyrábí právě značka PANASONIC. Dále jde o tepelná čerpadla země – voda a voda – voda. Teplo, které je následně předáváno vodě, je tak získávání buď ze země pomocí kolektorů či hlubinných vrtů, nebo z okolního vzduchu či z vodního zdroje, tedy řeky, ze studny atp.

Zajištění odborné montáže a servisu

Společnost Klima Rapid vám zakoupená tepelná čerpadla nejen dodá, ale také provede odbornou montáž. Zajišťuje i následný servis zařízení. Na své produkty nabízí záruční lhůtu ve výši 5 let. Tepelná čerpadla jsou však natolik spolehlivými systémy, že vydrží i několikanásobně déle bez většího poškození či opotřebování.

Více informací o čerpadlech od prodejce Klima Rapid a možnosti nákupu tepelných čerpadel se dozvíte na webových stránkách http://obchod.klimarapid.cz/tepelna-cerpadla/.

Foto: klimarapid.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

Tepelná čerpadla patří k úspornému a ekologickému způsobu vytápění rodinného domu. Oproti plynovému nebo elektrickému kotli ušetří až 60 % nákladů na energie. Rozhodli jste se pro tepelné čerpadlo? Pořiďte si ho nyní se slevou 25 %!

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.


Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Vytápění interiéru je pro každého majitele objektu velmi důležité. Jednat se může jak o klasické rodinné domy, tak i o průmyslové objekty, anebo domy bytové. Řešení celého systému vytápění je většinou založeno buď na klasickém plynovém kotli, ...


Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Ceny energií rok od roka rostou, což se negativně projevuje na výši našich faktur. Jestliže vytápíte elektrickým nebo plynovým kotlem, je jasné, že zaplatíte víc, než skutečně musíte. Jak snížit váš účet za energie? Řešením je tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna.