Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

19. duben 2014 - Rubrika: Moderní dům - reaguj na článek

Tepelná čerpadla patří k úspornému a ekologickému způsobu vytápění rodinného domu. Oproti plynovému nebo elektrickému kotli ušetří až 60 % nákladů na energie. Rozhodli jste se pro tepelné čerpadlo? Pořiďte si ho nyní se slevou 25 %!

Reklama

Tepelné čerpadlo šetří energii

Náklady na energie rok od roku rostou. Také jste si všimli, že je vaše faktura za teplo a ohřev vody čím dál tím vyšší? Dřív než kdy jindy se vyplatí investovat do úsporných zdrojů tepla, k nimž rozhodně patří tepelná čerpadla. Jak moc je tepelné čerpadlo úsporné? Můžeme říci, že z 1 kW příkonu elektrické energie dokáže tepelné čerpadlo získat až 4 kW energie tepelné. To už se vyplatí!

Jak tepelné čerpadlo funguje? Zjednodušeně řečeno, tepelné čerpadlo si bere teplo z nízkoteplotních zdrojů, jako je voda, země nebo vzduch, to ohřívá na vyšší teplotu a pak ho využívá k ohřevu vody nebo vytápění domu. Tepelná čerpadla vzduch-voda využívají teplo vzduchu, stejně jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Tyto typy tepelných čerpadel patří k nejoblíběnějším.

Vybíráme tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo by mělo být v první řadě kvalitní. Dejte proto přednost nabídkám renomovaných prodejců. Na českém trhu k nim patří společnost KLIMA RAPID s.r.o, která na trhu působí již 17 let. Firma provádí kompletní dodávku, montáž i odborný servis tepelných čerpadel.

V současné době představila firma KLIMA RAPID akční nabídku na tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea. Jde o tepelné čerpadlo vzduch-voda, které využívá energii z venkovního vzduchu a předává ji pomocí vody otopné soustavě domu. Výkon tohoto tepelného čerpadla (COP) je 7 – 16 kW a měl by odpovídat tepelné ztrátě objektu. Tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea je nyní možné získat se slevou 25 %.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d


Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Vytápění interiéru je pro každého majitele objektu velmi důležité. Jednat se může jak o klasické rodinné domy, tak i o průmyslové objekty, anebo domy bytové. Řešení celého systému vytápění je většinou založeno buď na klasickém plynovém kotli, ...

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.


Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Ceny energií rok od roka rostou, což se negativně projevuje na výši našich faktur. Jestliže vytápíte elektrickým nebo plynovým kotlem, je jasné, že zaplatíte víc, než skutečně musíte. Jak snížit váš účet za energie? Řešením je tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna.

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.