Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

13. srpen 2014 - Rubrika: Moderní dům - reaguj na článek

Vytápění interiéru je pro každého majitele objektu velmi důležité. Jednat se může jak o klasické rodinné domy, tak i o průmyslové objekty, anebo domy bytové. Řešení celého systému vytápění je většinou založeno buď na klasickém plynovém kotli, elektrickém kotli, anebo je vše realizováno kotlem na tuhá paliva.

Reklama

Ten je sice relativně nejlevnější, nicméně ne zrovna nejekologičtější. Topení plynem či elektřinou je sice celkem ekologické, ale nikoliv levné. Chcete-li vsadit na vytápění co možná nejlevnější s ekologickým puncem, pak jsou ideální volbou tepelná čerpadla.

Pokud koupíte opravdu kvalitní tepelné čerpadlo, pak i přes počáteční vyšší náklady budete mít optimální typ vytápění. I u tepelných čerpadel je ale třeba vzít ohledy na kvalitu a na dlouhodobou provozuschopnost. Tyto parametry a mnohé další splňují tepelná čerpadla Vaillant. Buďme tedy konkrétnější a zaměřme se na jejich hlavní výhody.

Vysoká kvalita a spolehlivost čerpadel Vaillant

Chcete-li tepelné čerpadlo, které je schopno ušetřit značné množství finančních prostředků, pak vybírejte z nabídky společnosti Vaillant. Tato společnost působí v oboru vytápění už 140 let a uspokojuje zákazníky na území celé Evropy. Tepelná čerpadla jsou vyráběna přímo v německé továrně v Gelsenkirchenu a jsou navržena tak, aby vyhovovala evropským klimatickým podmínkám. Momentálně jsou tepelná čerpadla Vaillant úspěšně prodávána prakticky po celé Evropě.

Výhody tepelných čerpadel

Hlavní výhodou tepelných čerpadel Vaillant je především maximální úspora na vytápění objektu. Tepelná čerpadla odebírají energii z okolního prostředí. Z přírodních zdrojů je u tepelných čerpadel Vaillant získáváno až 75% ryze přírodní energie. Celkovou úsporu podpoří i fakt, že díky existenci tepelného čerpadla ve vaší domácnosti anebo firmě budete mít výhodnější sazbu elektřiny.

U tepelných čerpadel Vaillant se můžete spolehnout na jejich tichý provoz a na dlouhodobou životnost. Ostatně společnost Vaillant dává na tepelná čerpadla záruku plných 5 let a na kompresory těchto čerpadel se vztahuje záruka o délce trvání 10 let. Samozřejmostí je rychlý a dostupný servis.

Instalace čerpadel je možná i do stávajících prostor

Ve společnosti mnohdy panuje mýtus o tom, že tepelná čerpadla je třeba instalovat pouze do novostaveb. Není tomu tak, tepelné čerpadlo Vaillant můžete mít klidně i ve stávajících prostorách s nainstalovaným otopným systémem. Ideální je nechat si u společnosti Vaillant vypracovat nabídku zdarma a pak se třeba ještě po konzultacích s odborníky rozhodnout.

Další informace je možné získat na stránkách www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz

Komerční sdělení

Foto: kvalitni-tepelna-cerpadla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

Tepelná čerpadla patří k úspornému a ekologickému způsobu vytápění rodinného domu. Oproti plynovému nebo elektrickému kotli ušetří až 60 % nákladů na energie. Rozhodli jste se pro tepelné čerpadlo? Pořiďte si ho nyní se slevou 25 %!

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d


Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.


Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Ceny energií rok od roka rostou, což se negativně projevuje na výši našich faktur. Jestliže vytápíte elektrickým nebo plynovým kotlem, je jasné, že zaplatíte víc, než skutečně musíte. Jak snížit váš účet za energie? Řešením je tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna.

Lednička A++ ušetří tisíce korun ročně

Lednička A++ ušetří tisíce korun ročně

Nelíbí se vám účet za elektřinu a marně pátráte po viníkovi? Možná je jím vaše stará lednice. Zkuste ji vyměnit za úspornou ledničku A++, která ušetří několik tisíc korun ročně. Pokud se vám do výměny spotřebiče nechce, vyzkoušejte alespoň několik tipů, které zaručeně sníží spotřebu i starší ledničk…