Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tepelná čerpadla Fujitsu od firmy Arktis

30. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Tepelná čerpadla Fujitsu patří z hlediska spolehlivosti, účinnosti a výkonu mezi špičku v tomto odvětví. Jedná se o zařízení, která mají dlouhou historii. Dnes se vyrábějí za použití nejmodernějších technologií. I z těchto důvodů se při výběru tepelného čerpadla do domácnosti můžeme v klidu obrátit na společnost, která právě tepelná čerpadla značky Fujitsu v České republice distribuuje.

Distributor tepelných čerpadel Fujitsu

Tou firmou je společnost Arktis, která na našem trhu existuje již od roku 1990. Jedná se dovozce kvalitních tepelných čerpadel, který kromě kompletní dodávky na klíč provádí také záruční i pozáruční servis zařízení. Na tepelná čerpadla Fujitsu je navíc stanovena prodloužená záruční lhůta, která činí 10 let.

Tepelná čerpadla, která jsou spolehlivá i při nízkých teplotách

Výhodou tepelných čerpadel Fujitsu je bezesporu jejich schopnost pracovat s vysokou účinností i během mrazivého počasí. I při teplotách hluboko pod bodem mrazu ( -20 °C) dokáží pracovat tato zařízení spolehlivě. Lze jimi nejen ohřívat vodu pro domácnost, ale také topit. Energie pro vytápění je rozváděna do podlahového vytápění či radiátorů.

Tepelná čerpadla Fujitsu od společnosti Arktis patří mezi nejekonomičtější zařízení určená k vytápění objektů. Použitými technologiemi je zaručena vysoká teplota vody. Zařízení jsou tak vhodná nejen pro klasické podmínky, ale využít je mohou také horské objekty - hotely, chaty a chalupy.

Nabízené typy tepelných čerpadel

Při výběru tepelných čerpadel nabízí společnost Arktis tři typy těchto zařízení. Jedná se o tepelná čerpadla vzduch voda série Komfort, která se hodí pro podlahové vytápění a také pro novější typy radiátorů, dále pak tepelná čerpadla Clint vzduch voda, která jsou díky svému vysokému výkonu použitelná i ve větších objektech a konečně i tepelná čerpadla vzduch vzduch, což jsou vlastně klimatizační jednotky, které slouží zároveň k topení.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: arktis-tepelna-cerpadla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Vytápění interiéru je pro každého majitele objektu velmi důležité. Jednat se může jak o klasické rodinné domy, tak i o průmyslové objekty, anebo domy bytové. Řešení celého systému vytápění je většinou založeno buď na klasickém plynovém kotli, ...


Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

Tepelná čerpadla patří k úspornému a ekologickému způsobu vytápění rodinného domu. Oproti plynovému nebo elektrickému kotli ušetří až 60 % nákladů na energie. Rozhodli jste se pro tepelné čerpadlo? Pořiďte si ho nyní se slevou 25 %!


Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Ceny energií rok od roka rostou, což se negativně projevuje na výši našich faktur. Jestliže vytápíte elektrickým nebo plynovým kotlem, je jasné, že zaplatíte víc, než skutečně musíte. Jak snížit váš účet za energie? Řešením je tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna.