Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavební stroje, které jsou potřeba při stavbě domu: Prodej a půjčovna stavebních strojů

19. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Rozhodnete-li se pro výstavbu rodinného domu či třeba rekreačního objektu svépomocí, určitě si nevystačíte s lopatou a dalším obyčejným ručním nářadím. Práce by byla nejen úmorná, ale také velmi zdlouhavá. Rozhodně je třeba mít k dispozici kvalitní manipulační techniku.

Bagr – nezbytný pomocník

Jaké stavební stroje se vám při stavbě rodinného domu hodí? Nezbytným pomocníkem, s nímž lehce vyhloubíte jámu pro základovou desku a odstraníte s ním zeminu, je klasický bagr. Je důležité, abyste měli k dispozici stroj, který má dostatečně robustní rýpadlo nakladače. Čím větší rýpadlo, tím méně práce.

Kromě bagru je dále dobré si zajistit také různé další stroje, mezi něž patří třeba vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory nebo mininakladače. Díky těmto strojům jde pak práce od ruky a vy se tolik nenadřete.

Nezapomeňte na elektrocentrálu

Ještě na jednu věc nezapomeňte. Dá se předpokládat, že u mnoha stavěných objektů není k dispozici elektřina, která je nutná pro fungování strojů a techniky, jež je používána při realizaci staveb. Zajištění přísunu elektrického proudu vám poskytne elektrocentrála.

Prodej a půjčovna stavebních strojů

Výkonné stavební stroje jsou poměrně drahé. Pořídit si nový stavební stroj vás může vyjít i na stovky tisíc korun. Vyřešit se to ale dá tím, že využijete nabídky půjčovny stavební techniky. Díky tomu ušetříte výrazné množství finančních prostředků, přitom získáte kvalitní stroje, s nimiž vám půjde práce od ruky. Prodej a půjčovnu manipulační a hutnící techniky vám nabízí společnost Terramet, a to i prostřednictvím svých webových stránek terramet.cz.

V obchodě najdete nejen zcela nové stroje, ale i bazarovou techniku, která je však stále spolehlivá. Půjčovnu pak doporučuji využít ve chvíli, kdy potřebujete nějaký stavební stroj jen na několik dní, maximálně týdnů, a nákup stroje by se vám tak nevyplatil.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.

Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…


Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…


Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.

Stavební spoření 2011

Stavební spoření 2011

V posledních měsících stránky českých novin plní zprávy o změnách ve stavebním spoření. Vláda nejprve snížila podporu stavebního spoření, Ústavní soud poté některé změny ve stavebním spoření zrušil. Jak to tedy nyní je? Vyplatí se v současné době sta