Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

10. září 2014 - Rubrika: Domácnost - reaguj na článek

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatněte ve chvíli, kdy si hodláte pořídit stavební pouzdra pro posuvné dveře.

Reklama

Proč vůbec kupovat stavební pouzdra?

Stavební pouzdra, jak už možná víte, jsou určena pro posuvné dveře. Lze je instalovat do zděných nebo sádrokartonových příček. Před nákupem si tak jako první věc uvědomte, jaký typ stavební příčky máte. U obou typů jsou totiž určité odlišnosti při následné montáži. Dále je stavební pouzdra nutné vybírat také podle toho, zda jsou určena pro jednokřídlé či dvoukřídlé dveře, případně i zda budou dveře plné či rámečkové.

Eclisse a JAP – špičková kvalita za rozumnou cenu

Zdaleka nejvíce vás asi zajímá cena. Stavební pouzdra se dají sehnat levně, ovšem ne vždy v požadované kvalitě, rozměrech a provedeních. Proto doporučuji obrátit se na obchody, které prodávají značkové produkty. Za špičku se v této oblasti považují především JAP pouzdra a také stavební pouzdra Eclisse. Jejich nákup uskutečníte kupříkladu v internetovém obchodě eclisse-jap.cz. Ten vám nabízí nejen příznivé ceny, ale také perfektní zákaznický servis, díky němuž budete při nákupu maximálně spokojeni. Navíc zde neplatíte ani korunu navíc za dopravu, ta je totiž v rámci celé České republiky zcela zdarma.

Možnost výroby na zakázku

Výhodou nákupu Eclisse a JAP pouzdra v kvalitním obchodě je to, že si jej můžete nechat zhotovit přímo na zakázku a zohlednit tak třeba i atypické rozměry, případně různé detaily a doplňky.

Stavební pouzdra
Stavební pouzdra

Ve zmíněném e-shopu máte na výběr z mnoha variant stavebních pouzder, která jsou vyráběna z prvotřídních materiálů. Cena možná bude vyšší nežli v případě neznačkových produktů, zato ovšem máte jistotu, že vám vydrží po dlouhá léta bez jakýchkoliv problémů a nutnosti výměny či opravy.

Značková stavební pouzdra přispějí k atraktivitě vašeho bydlení

Investujte raději do kvality a nehleďte za každou cenu pouze na cenu. Sami poznáte, že se vám takovýto nákup v konečném důsledku vyplatí mnohem více. Díky možnosti nákupu online navíc značková stavební pouzdra nestojí tolik, abyste si je nemohli dovolit. Mějte na paměti, že tím zvyšujete atraktivitu vaší domácnosti a logicky s tím i hodnotu nemovitosti. Budete-li ji třeba v budoucnu prodávat, zjistíte, že i detaily v podobě kvalitních stavebních pouzder vám umožní získat z prodeje více peněz.

Foto: eclisse-jap.cz

Komerční sdělení

-hol-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.

Stavební spoření 2011

Stavební spoření 2011

V posledních měsících stránky českých novin plní zprávy o změnách ve stavebním spoření. Vláda nejprve snížila podporu stavebního spoření, Ústavní soud poté některé změny ve stavebním spoření zrušil. Jak to tedy nyní je? Vyplatí se v současné době sta


Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte


Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Stavíte dům nebo plánujete jeho koupi? Zvažujete, zda investovat do nízkoenergetického nebo pasivního domu, který slibuje úsporu energií? Kolik energie spotřebuje pasivní dům? Kde na jeho výstavbu získat dotace?

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Prakticky každý rodinný dům má střešní okna. U starších domů tato okna mohou být již v dezolátním stavu a je potřeba je vyměnit. Výměny střešních oken se rozhodně není třeba obávat, finanční nároky nejsou zas až tak veliké a navíc se dá díky novým oknům ušetřit spoustu peněz.