Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Prodej bytů v Praze s vyřízením hypotéky

23. duben 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Uvažujete o koupi nového bytu v Praze, kterou byste chtěli financovat prostřednictvím výhodné hypotéky? Pak vás může zaujmout nabídka, s níž přichází společnost PSN – Pražská správa nemovitostí.

Nejlepší čas na financování bytu hypotékou

Je dobré, že uvažujete o pořízení bytu přes hypotéku právě nyní. V současné době jsou totiž úrokové sazby u hypotečních úvěrů na rekordně nízkých číslech. V průměru se pohybují jen lehce nad 2%. Pořídit si byt v Praze přes hypotéku však nemusí být zrovna jednoduchou záležitostí. Jen samotné vyřízení úvěru a sehnání kvalitní nemovitosti může zabrat celé týdny, ba dokonce měsíce.

Pražská správa nemovitostí vám v tomto směru nabízí výhodné řešení. Ve svém vlastnictví má více než 850 bytů v Praze i dalších městech České republiky. Pokud se tak zajímáte o nabídku bytů v Praze, určitě máte z čeho vybírat.

Při koupi bytu od PSN odpadá platba provizí realitní kanceláři

Výhodou koupě nového bytu od společnosti PSN je fakt, že nabízené byty přímo vlastní ve svých objektech, tudíž zde neplatíte žádnou provizi realitní kanceláři. Koupě nemovitosti vás vyjde o tisíce korun levněji. Realitní makléři si totiž obvykle berou provize ve výši minimálně 3% z ceny nemovitosti.

PSN vám zařídí výhodnou hypotéku

Pražská správa nemovitostí při prodeji bytů v Praze, Pardubicích, Hradci Králové a dalších městech nabízí komplexní služby. V praxi to znamená, že vám zajistí nejen právní servis, ale také zmíněnou hypotéku. Společnost spolupracuje s významnými bankovními ústavy, s nimiž dokáže pro své klienty dohodnout nadstandardní podmínky při sjednávání hypoték. Odpadne vám tak složité vyjednávání hypotečního úvěru u některé z tuzemských bank. Ušetříte nejen peníze, ale i spoustu času.

PSN nabízí nejen byty v Praze na prodej. Firmám, jež hledají vhodné zázemí v hlavním městě, umožňuje získat cenově dostupný pronájem kancelářských prostor v atraktivních lokalitách. Více informací naleznete na webových stránkách psn.cz.

Foto: psn.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Převedení hypotéky na nového majitele

Převedení hypotéky na nového majitele

Hypotéka nemusí být úvazek na celý život, tento úvěr si lidé sice berou většinou na 20-25 let. Málo se ale mluví o tom, že majitele hypotéky je možné změnit tzv. převedením, které je navíc poměrně jednoduché.


Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…