Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Prodej a pronájem bytů v Praze s komplexním servisem

11. květen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Uvažujete o prodeji bytu, případně jeho pronájmu? Komplexní služby vám v této oblasti zajistí renomovaná společnost Fincentrum Reality. Díky spolupráci s jejími realitními makléři prodáte či pronajmete svoji nemovitost snadno a rychle.

Příprava strategie prodeje

Komplexní služby zmíněné společnosti zahrnují nejen pomoc s vyhledáním vhodného kupce, případně nájemce. Komplexnost spočívá v tom, že vám Fincentrum Reality pomůže s přípravou a následnou realizací nejvhodnější strategie tak, aby byla obchodní transakce provedena v naprostém souladu s právními předpisy České republiky a zároveň se vám maximálně vyplatila.

Individuální přístup samozřejmostí

Společnost pomáhá prodávat byty v Praze i dalších městech ČR. Zakládá si především na individuálním přístupu ke každému klientovi. Máte tak jistotu, že se vám bude náležitě věnovat a pomůže vám prodat či pronajmout nemovitost výhodně a rychle. Spolupracuje s předními realitními portály, takže vaše nabídka bude vidět a dostane se k velkému množství případných zájemců. Inzeráty jsou TOPované, což zvyšuje šanci na rychlou realizaci obchodu.

Fincentrum Reality zajistí i kompletní smluvní dokumentaci

Samozřejmostí je také vypracování veškeré smluvní dokumentace, jež je při prodeji a pronájmu nemovitostí nutná. Na vyžádání zajistí i srovnávací analýzu. Na jejím základě dojde k porovnání aktuálních tržních cen bytů, jež odpovídají vaší nemovitosti. Získáte tak lepší představu, za kolik je možné byt v Praze prodat.

Fincentrum Reality využijí i ti z vás, kteří zrovna hledají reality Praha k nákupu nebo pronájmu. Přímo na webu společnosti najdete aktuální nabídku nemovitostí s detailním popisem a cenou. V případě zájmu můžete rovnou kontaktovat zástupce společnosti a domluvit se s ním na osobní schůzce na některé z poboček. Fincentrum Reality má pobočky po celé České republice.

Foto: fincentrumreality.com

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Anna

úterý, 22. říjen 2019
07:44

My máme pronájem bytu díky https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu , kteří nabízeli krásný byt, kterému jsme nemohli odolat. Už na fotkách jsme se do něho zamilovali a když jsme v něm poprvé byli, tak jsme se jen ujistili v tom, že je to pro nás ten pravý byt.


Napsal: Anna [Odpovědět]


Čtěte také...

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Krátkodobý pronájem bytu v Plzni se nevyplatí. Výhodnější je využít ubytovnu v Dýšině

Krátkodobý pronájem bytu v Plzni se nevyplatí. Výhodnější je využít ubytovnu v Dýšině

Ne vždy se vyplatí hledat si pronájem bytu, a to nejen z finančního hlediska. Pokud plánujete jet konkrétně do Plzně, a to jen na pár dní či týdnů, daleko lepší variantou je zařídit si ubytování na ubytovně. Levné ubytování v Plzni a okolí najdete v


Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…