Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Krátkodobý pronájem bytu v Plzni se nevyplatí. Výhodnější je využít ubytovnu v Dýšině

18. březen 2016 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Ne vždy se vyplatí hledat si pronájem bytu, a to nejen z finančního hlediska. Pokud plánujete jet konkrétně do Plzně, a to jen na pár dní či týdnů, daleko lepší variantou je zařídit si ubytování na ubytovně. Levné ubytování v Plzni a okolí najdete v Dýšině.

Reklama

S klasickým pronájmem je spousta práce

Proč se krátkodobý pronájem nevyplatí? Pronájmy se obvykle složitě hledají. Také nějakou dobu trvá, než se domluvíte s majitelem a podepíšete smlouvu. Povětšinou navíc majitelé bytů upřednostňují dlouhodobější varianty pronájmů, zpravidla alespoň na 1 rok. K tomu navíc chtějí zálohu, ta může činit 1 – 2 měsíční nájmy.

Bydlení na ubytovně? Najdete-li dobré zařízení, nemusíte mít obavy

Pokud tedy do Plzně přijíždíte maximálně na pár týdnů, je lepší se porozhlédnout po jiném typu ubytování. Nejlevnější jsou ubytovny. Jejich pověst však není příliš valná. Proto je třeba hledat. Ze zkušeností mnoha lidí, kteří v minulosti sháněli levné ubytování pro dělníky, turisty a studenty, vychází velmi dobře Ubytovna Dýšina.

V Dýšině najdete poklidné a útulné zázemí

Obec Dýšina se nachází jen asi 6 kilometrů od centra Plzně. Do města se dostanete za 10 minut autem či autobusem, takže z hlediska dostupnosti do centra to není žádný problém.

Oproti klasickým ubytovnám má tento objekt jednu zásadní přednost. Je dobře udržovaný. Rozhodně se tak nemusíte obávat toho, že byste bydleli v nějakém neútulném prostředí s pochybnými lidmi. Majitel klade důraz na klid a pořádek.

Ubytovna v Dýšině se navíc nachází ve velmi poklidné části obce, jen kousek od známého Golf parku Plzeň, kde se každý rok pořádá významný golfový turnaj evropského měřítka.

Stačí jeden telefonát a ubytování máte zařízené

Předností bydlení na ubytovně je koneckonců i to, že stačí jeden telefonát a máte své místo na pokoji zamluvené. Tedy samozřejmě jen tehdy, pokud není ubytovna plně obsazená. Žádné složité nájemní smlouvy, zálohy apod.

Délku ubytování si můžete zvolit sami, klidně i na pouhý 1 den. Na ubytovně v Dýšině ale platí, že čím déle zde pobudete, tím levněji vás ubytování v přepočtu na den vyjde.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …


Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Jak postupovat při malování bytu

Jak postupovat při malování bytu

Chystáte se malovat byt a nevíte si rady, jaký zvolit správný postup? Malování pokojů zvládne každý, jen je třeba se řádně připravit a prostudovat si následující kroky.

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.