Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Největší server na Slovensku s realitami k pronájmu a prodeji

26. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Hledáte-li pronájem bytu, nebo si chcete koupit rodinný dům či pozemek, můžete v dnešní době pro vyhledání volných nemovitostí využít internetové realitní servery. Jedním z nich je i portál topreality.sk - #1 Top Reality na Slovensku.

Reality na Slovensku

Internetový realitní server topreality.sk je zaměřen na pronájem a prodej nemovitostí na Slovensku. Nabízí nové i starší byty, domy a pozemky po celém území Slovenské republiky. Jedná se o vůbec největší portál svého druhu, který lze na slovenském internetu navštívit. Funguje již řadu let, v posledních letech se dá označit za skutečnou špičku v porovnání s dalšími realitními portály.

Na portále topreality.sk inzerují i realitní kanceláře a developeři

Za hlavní výhodu zmíněného internetového realitního serveru lze považovat tu skutečnost, že inzerce na něm využívají nejen soukromé osoby, které hledají zájemce o pronájmy či prodeje nemovitostí, ale inzerují na něm také prakticky všichni známí developeři a realitní kanceláře, které působí na Slovensku. Celková nabídka bytů, domů a pozemků k pronájmu tak čítá stovky nemovitostí, a nejen v hlavním městě Bratislavě, ale i v ostatních regionech.

Služby realitního serveru topreality.sk

Návštěvníci realitního portálu topreality.sk mohou využívat nejen přehledného katalogu, v němž jsou nabízeny domy a byty k pronájmu a prodeji, najdou zde i seznam všech realitních kanceláří a developerských společností, které jsou na slovenském trhu s realitami aktivní. Kromě toho se zde uživatelé dozvědí také o aktuálně realizovaných developerských projektech. Zmínit lze také další nadstandardní služby, jakými jsou informace o vývoji cen na trhu s nemovitostmi či fórum, kde si mohou návštěvníci portálu vyměňovat své zkušenosti a názory s ostatními lidmi.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Chalupy v čím dál větší oblibě

Chalupy v čím dál větší oblibě

Že je stále finanční recese? V jak kterých odvětvích. Prodávající rekreačních objektů si nemohou stěžovat. Krize do poptávky po chalupách, chatách či rekreačních apartmánech nijak nezasáhla. Češi jsou správní chalupáři a do rekreačních nemovitostí s oblibou nadále investují.


Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Chystáte prodat rodinný dům, byt nebo pozemek? Před tím, než si najdete kupce, je zapotřebí udělat jeden zásadní krok – zjistit si tržní cenu nemovitosti.