Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

31. srpen 2011 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství vizualizací, které pro různé typy koupelen vytvořili odborníci ze zákaznického centra SIKO KOUPELNY.

Reklama

V době spuštění galerie disponuje jedním tisícem návrhů, které budou každý měsíc doplňovány o nejnovější vizualizace v sekci Novinky měsíce. Návštěvníci webu si tak kromě nepřeberného množství inspirací pro svou koupelnu budou moci prohlížet i nejčerstvější novinky z dílny SIKO KOUPELNY.

Navíc budou moci každou vizualizaci patřičně ohodnotit a své nejoblíbenější si stáhnout nebo zaslat přátelům e-mailem či přes Facebook. Každý měsíc bude zveřejněn nejlépe ohodnocený návrh. Na webu se budou uživatelé snadno orientovat, protože obrázky koupelen mohou třídit podle různých parametrů, například podle barvy obkladů, jejich ceny za metr čtvereční nebo podle toho, zda je koupelna vybavena sprchovým koutem či vanou.

Standardní a luxusní koupelny

Volit mohou také mezi koupelnou standardní a luxusní. Pamatováno je i na vlastníky menších koupelen, kteří si pro inspiraci mohou vybrat pouze malé koupelny do 5 m2, a také na obyvatele podkrovních bytů, kteří se mohou podívat na vizualizace koupelen v podkroví. Všechny návrhy jsou propojeny s webovými stránkami www.siko.cz a přes proklik se lze rovnou podívat na detail vybrané série obkladů. U vybraných modelů je možné si v galerii zobrazit i půdorys.

„Chceme touto novinkou našim stávajícím i potenciálním zákazníkům podat pomocnou ruku při zařizování koupelny. Mnoho z nás se při výběru potýká s obavami, jaké zvolit tvary a barvy obkladů a dlažeb, abychom je mohli vkusně zkombinovat. Přemýšlíme nad výběrem zařizovacích předmětů a doplňků, aby se nám do koupelny vešly a navíc krásně ladily. Právě proto jsme připravili naši novou galerii, kde si každý zájemce může prohlédnout bohatou nabídku reálných vizualizací a načerpat tak plno inspirací,“ vysvětluje důvod vzniku Jan Voldán, vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY.

Společnost SIKO KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení koupelen. V současnosti je v oboru vybavení koupelen největší specializovanou sítí prodejen působící ve 36 pobočkách po celé ČR, z toho

26 vlastních. Zaměstnává více než 500 zaměstnanců a její roční obrat činí 2 miliardy Kč. V loňském roce úspěšně expandovala na slovenský trh otevřením prodejny v Bratislavské čtvrti Lamač, letos v březnu otevřela v Bratislavě největší prodejnu koupelnového vybavení v Česko–Slovensku a v létě pokračovala otevřením další pobočky v Trenčíně. Díky svému širokému sortimentu a komfortním vzorovým prodejnám se firma maximálně řídí svým sloganem „SIKO – prodejny plné inspirace“.

Tisková zpráva společnosti SIKO koupelny

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Přemýšlíte, jak si při stále chladnějších letních večerech a nadcházejícím podzimu zpříjemnit pobyt na své chalupě? Velké množství chatařů a chalupářů využívá propan-butanové lahve k vaření, roste však i počet těch, kteří prostřednictvím LPG, zkapalněného ropného plynu, své objekty vytápí. Dle průzk…


Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu nara…


Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Keramické dlažby a obklady, které hodláte využít při realizaci či rekonstrukci koupelny, případně i dalších prostor v domácnosti, je potřeba vybírat nejen podle jejich vzhledu, ale hlavně podle vlastností.

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Během rekonstrukce koupelny je vhodné položit si otázku, jaký způsob ohřevu vody zvolíte. V tomto článku se zaměřím na srovnání plynové karmy a elektrického bojleru.