Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Moderní interiérový design pro kanceláře

30. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 3

Nejen doma se chce každý z nás cítit pohodlně. I v kanceláře, kde denně trávíme několik hodin, je zapotřebí, aby interiér byl co nejlépe uzpůsoben tak, aby se v něm dalo bez problémů pracovat a zároveň se zde zaměstnanci cítili dobře. Při zařizování a vybavování kanceláře je tudíž naprosto logické a zároveň praktické se obrátit na designová studia, která se návrhy interiérů kancelářských prostor zabývají.

Výhody, které přináší moderní interiérový design

Interiérový design je oborem, který umožňuje lépe chápat pravidla a normy toho, jak by měly interiéry domů či kanceláří vypadat. Pakliže si pozveme odborníky na interiérový design, pak máme jistotu, že místnost bude maximálně využita a zároveň zde bude veškerý nábytek na správném místě, aniž by člověku překážel v jeho pohybu. Návrhy interiérů však nezahrnují pouze správnou volbu a rozmístění nábytku, ale také například použití vhodného osvětlení, což je právě pro kancelářské prostory velmi zásadní. Dále se odborníci na návrhy interiérů zabývají i dalšími záležitostmi, jako je volba moderního designu, použití technických zařízení, která vedou k optimalizaci práce. Tím je myšleno například využití různých větracích zařízení ( klimatizace, ventilátorů apod.).

Doporučujeme:

Návrhy interiérů Brno

Co vše zohledňují návrhy interiérů

Moderní interiérový design pro kanceláře, který necháte na odborné firmě, vám celý pracovní prostor zefektivní. Je zohledňován typ kanceláře, dále pak také prostor, který interiér nabízí a v neposlední řadě se pohlíží i na ekonomickou stránku, kdy je kancelář vybavena přesně dle cenových možností klienta.

Před samotnou realizací dochází zpravidla k vytvoření koncepce a samotného návrhu, který je dnes již běžně designovými studii vypracováván ve 3D formátu tak, aby měl zákazník co nejlepší přehled o tom, jak bude interiér kanceláře ve výsledku vypadat. Po schválení klientem pak probíhá samotná realizace.

Foto: u1.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Luboš

čtvrtek, 28. prosinec 2017
15:46

Jak se říká, za peníze v Praze dům. :) My zatím začínáme, tak si úplně vystačíme s virtuálním sídlem a investujeme radši do něčeho jiného, co nám přinese zisk. Na druhou stranu, to letiště z obrázku bych si taky nechal líbit. :)


Napsal: Luboš [Odpovědět]

Valentyn77

pátek, 24. duben 2020
02:41

Před nedávnem jsem si také zařizoval kancelář a nakonec jsem si všechen nábytek a další vybavení objednal z http://www.ajprodukty.cz/ Přišlo mi totiž že jejich nábytek je výborně ergonomicky navržený, a to je přesně to co potřebuji, protože si zakládám na efektivitě a ergonomice.


Napsal: Valentyn77 [Odpovědět]

Honza

středa, 25. srpen 2021
12:08

Několik let jsem pracoval ve velmi příjemně sladěných kancelářích naší řecké pobočky v Athénách a nikdy předtím jsem nic takového v České republice nezažil - opravdu tam člověk chodil velice rád :-) Pak jsem na to nějak pozapomněl a když jsme se letos s přítelkyní vydali do Řecka na pobytový zájezd v Řecku, tak jsem si hodně rychle vzpomněl a rád bych tomu přizpůsobil i svoji kancelář ;)


Napsal: Honza [Odpovědět]


Čtěte také...

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Potřebujete do vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? Vybírat můžete ze široké nabídky. Podívejte se na ni spolu s námi!

Vytváříme moderní zahradu

Vytváříme moderní zahradu

Ke každému moderně zařízenému rodinému domu patří neodmyslitelně i moderně založená zahrada. Efekt moderní zahrady zdokonalíme použítím aktuálních trendů v oblasti zahradnictví, ale velkou roli také hraje rozmístění a množství všech živých i neživých prvků v zahradě. Pokud se už pustíte do zkrášlová…


Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Komín, který odvádí spaliny, je důležitý pro každý dům, v němž se k vytápění používají tuhá paliva, popř. plyn. Moderní kamna, krby nebo kotel mají mnohem vyšší účinnost než spotřebiče využívané v minulosti. Tomu je potřeba přizpůsobit i komín. Jak vybrat moderní komín?

Japonský nůž Santoku - moderní univerzální nůž pro domácnost

Japonský nůž Santoku - moderní univerzální nůž pro domácnost

Jak profesionální kuchaři, tak i amatérští nadšenci, kteří si rádi připraví vynikající jídla, by v každém případě měli mít doma kvalitní kuchyňské nože. K dispozici je dnes u výrobců celá řádka nožů, a to jak speciálních, které se používají vždy pro určitý úsek kuchyně (na řezání, sekání, na zelenin…


Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.

Moderní poštovní schránka: Aby vaše pošta byla v bezpečí

Moderní poštovní schránka: Aby vaše pošta byla v bezpečí

Poštovní schránka patří mezi drobné doplňky, je však poměrně důležitá. Její absence by totiž znamenala, že veškerá došlá pošta by nebyla chráněna před odcizením nebo poškozením do chvíle, než byste si ji vyzvedli. I schránka na poštu ale může být nejen praktická, ale také stylová.