Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Lomax: Jednička na trhu v oblasti garážových vrat

31. prosinec 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Žádná garáž se neobejde bez kvalitních vrat. Vlastníte-li automobil a máte k dispozici vlastní garáž u domu, zajistíte ji nejlépe pomocí špičkových vrat od českého výrobce Lomax.

Moderní design, který obohatí exteriér vašeho domu

Proč právě garážová vrata Lomax? Jedničkou na trhu se firma v tomto směru nestala náhodou. Její produkty totiž zákazníci oceňují z mnoha hledisek. V první řadě jde o design. Možná si řeknete, co na vratech od garáže může asi tak být designové. Uvědomte si ale, že garáž je pevnou součástí vašeho domu a pozemku. Její vzhled tak přispívá k celkovému vyznění exteriéru domu. Vrata od Lomaxu se vyrábějí v nepřeberném množství barevných variant, a to včetně oblíbených imitací dřeva.

Firma klade důraz na kvalitu a dlouhou životnost

Hlavní pozornost je ale třeba věnovat samotné konstrukci. Garážová vrata Lomax jsou bytelná, dokonale tak naplňují představu o tom, že mají chránit majetek, který máte schovaný uvnitř garáže.

Díky promyšlenému systému propojení i izolace lamel jsou vhodná i pro garáže, které se během zimního období vytápějí. Skrz vrata totiž uniká naprosto minimální množství tepla.

Nechybí inteligentní bezpečnostní prvky

Naprostou špičkou na trhu jsou ale vrata Lomax i z jiného důvodu. Obsahují inteligentní systémy. Jde třeba o bezpečnostní fotozávoru u sekčních vrat, která zajišťuje, že vám nesjedou při zavírání na nohy či na auto, které by mohly odřít.

Samozřejmostí je možnost dálkového ovládání, ale třeba i ovládání pomocí snímače otisků prstů či mobilním telefonem.

Máte garantovanou dlouhou záruku

Jednotlivé součásti vrat mají antikorozní úpravu, nevadí jim tak ani kontakt s vodou. Tím se prodlužuje i jejich životnost, která běžně přesahuje 10 a více let. Na vrata navíc u Lomaxu máte zajištěný i servis, a to buď zcela zdarma nebo za výhodné ceny. Záruka na vrata všech typů je 10 let.

Přesvědčte se sami, že garážová vrata Lomax předčí jakoukoliv konkurenci. Více informací a možnost objednávky zjistíte na webových stránkách http://www.lomax.cz. V nabídce společnosti kromě sekčních, rolovacích a posuvných vrat pro garáže najdete také další produkty, zejména venkovní rolety a žaluzie.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.

Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.


Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.

TZ: Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti výběru kuchyňské desky?

TZ: Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti výběru kuchyňské desky?

Víte, která část kuchyně je nejvíce používaná a je nejvíce viditelná? Je jí pracovní deska. V něčem to je podobné jako s botami. Každý si jich všimne. Velmi drahý oblek v kombinaci s rozervanými křuskami neoslní, naopak krásné boty pozvednou i skromn


Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?