Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

24. listopad 2011 - Rubrika: Moderní dům - Komentáře: 1

Společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, představí na jarních stavebních veletrzích v Brně ovladače se systémem BiSecur. Díky novému rádiovému ovládání můžete rychle zjistit, zda jsou vaše garážová vrata otevřená či zavřená, aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova. Tato technologie bude na trhu od jara 2012.

Reklama

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Systém BiSecur
Systém BiSecur

Nejen bezpečí, ale i promyšlený design

Novou technologii oceníte například v situacích, kdy na vrata nevidíte. LED kontrolka na vysílači signalizuje stav garáže, přičemž zelená barva značí uzavřenou garáž a červená otevřenou. Ovladače HS 5 BS pohání tužkové baterie AAA a pracují na frekvenci 868 MHz. Jsou tak kompatibilní i s většinou starých pohonů vrat Hörmann.

K dostání budou čtyři modely ovladačů, mezi nimiž nebude chybět ani oblíbená malá verze (HS 2 BS) s úchytkou na klíče. Lesklé černé či bílé provedení s pochromovanými konci potěší i milovníky moderního designu.

Ovladače HS 5 BS
Ovladače HS 5 BS

Tisková zpráva společnsti www.hormann.cz

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kamila

pátek, 25. listopad 2022
13:11

Já jsem si přála dálkové otevírání vrat ke své garáži, abych nemusela neustále vylézat z auta a otevírat a zavírat vrata. Naštěstí mi kamarád poradil internetové stránkyhttps://www.pohonnavrata.cz/, kde jsem si objednala ovládání a nechala si celý systém naistalovat. Teď již nemusím zavírat vrata ručně, ale jen si pohodlně počkám v autě, než se vrata otevřou.


Napsal: Kamila [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?


Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Nastává čas revizí a nutných úprav před nadcházející zimou. Tato kontrola se týká i garážových vrat. I o ně je totiž nutné správně pečovat, aby dobře a dlouho sloužila. Přinášíme vám tři hlavní zásady, jichž se vyplatí při údržbě vrat držet.

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po


Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Pořídit si okna a dveře, která zabraňují zbytečným tepelným ztrátám z obytných prostor, je dnes již zcela běžné. Majitelé rodinných domů s garáží přiléhající k obytné časti by však měli dávat pozor i při výběru garážových vrat. Speciálně vyvinutý umělohmotný profil ThermoFrame dokáže díky dvojitému …

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.