Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dřevěný nábytek z masivu: Skříně, knihovny i postele za skvělé ceny

11. listopad 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Dáváte-li při zařizování interiéru a nákupu nového nábytku do vaší domácnosti přednost přírodním materiálů, pak vás jistě zaujme nabídka prodejen a eshopu IDEA nábytek. Ten se specializuje na vysoce kvalitní skandinávský nábytek z masivu.

Dřevěný nábytek je vysoce odolný

Dřevěný nábytek patří k tradičním produktům, které převažují v českých domácnostech. Dřevo obecně působí velmi příjemným dojmem, navíc je vysoce odolné. To platí dvojnásob pro nábytek, který je vyroben z masivního dřeva.

Pokud si pořídíte například skříně z masivu, máte jistotu, že vám doma budou sloužit po mnoho let, aniž by došlo k jejich poškození, rozvrzání či nějakým technickým nedostatkům a zádrhelům. Totéž platí také pro další druhy nábytku. Skvělou volbou jsou třeba postele z masivu, které jsou vysoce stabilní a mají dobrou nosnost.

Knihovna z masivu do obývacího pokoje a pracovny

IDEA nábytek prostřednictvím svých kamenných prodejen i internetového obchodu nabízí kromě postelí a skříní také mnoho dalších produktů. Pro milovníky knih je jistě dobré uvažovat nad pořízením knihovny z masivu, která bez problémů pojme mnoho knih. Variant tohoto typu nábytku nabízí IDEA nábytek skutečně celou řadu, od malých knihovniček až po robustní knihovny z masivu, které jsou vhodné do prostornějších obývacích pokojů a pracoven.

Výhodný nákup nábytku z masivu

Eshop IDEA nábytek přináší kromě zajímavých cen také akční slevy na vybrané druhy zboží, případně pak také speciální narozeninové slevy. Při nákupu v prodejnách nad 6.000 Kč navíc obdržíte jako bonus zajímavý dárek. Tak neváhejte a pořiďte si domů špičkový skandinávský nábytek z masivu. Více informací najdete na stránkách eshopu idea-nabytek.cz.

Nákup v tomto internetovém obchodě je velmi jednoduchý a rychlý, stejně tak jsou garantovány rychlé dodávky objednaného zboží. Již za pár dní se tak může ve vaší domácnosti vyjímat zbrusu nové elegantní skříně z masivu či jiný druh masivního nábytku.

Foto: idea-nabytek.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Pro regeneraci těla a uvolnění mohou sloužit kromě sauny například také vířivé vany. Dnes již není potřeba chodit do veřejných lázní a bazénů, které mají zabudovány rovněž vířivky, je mnohem lepší si pořídit vířivé vany přímo domů.


Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Chceme-li si pořídit topení, které by bylo levné, pak je několik variant, které bychom mohli doporučit. Levné způsob vytápění je dnes majiteli domů velice žádaný, což souvisí s tím, že ceny energií neustále stoupají. Ušetřit na energiích lze pořízením krbu nebo krbových kamen.

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…


Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Chystáte prodat rodinný dům, byt nebo pozemek? Před tím, než si najdete kupce, je zapotřebí udělat jeden zásadní krok – zjistit si tržní cenu nemovitosti.

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en