Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

6. leden 2015 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.

Reklama

Co říci o obecných trendech? V posledních letech dochází k úbytku zájemců o koberce, a to zejména ze strany astmatiků a alergiků. Ani majitelé domácích mazlíčků příliš nepreferují koberce, protože je pro ně jejich údržba velice nepraktická. Zájem zákazníků se tak obrací k funkčním podlahovým krytinám, jejichž údržba je jednoduchá a zároveň vypadají skvěle. Na podlahové krytiny jsou kladeny také další nároky – vyžadována je odolnost, antistatická úprava atp.

Máte zájem o levnější variantu podlahy, která však bude funkční a zároveň bude vypadat dobře? V tom případě začněte uvažovat o koupi linolea. Linoleum, které znáte z dřívějška, se již nedá srovnávat s tím dnešním. Současné linolea jsou kvalitní, praktické a vypadají prostě skvěle! Na první pohled je nerozeznáte od plovoucích, dřevěných či jiných podlah. Na výběr navíc máte široké spektrum barev i vzorů. Velmi žádané jsou rovněž přírodní linolea, která mají specifické vlastnosti i vzhled. Dejte přednost kvalitě a položte na svou podlahu přírodní linoleum. Budete určitě stoprocentně spokojení.

Kvalitní přírodní linolea nabízí společnost Meister podlahy. Na internetové adrese www.meister-podlahy.cz najdete o přírodních linoleích mnoho užitečných informací, které vám mohou pomoci při finálním rozhodování. Kromě kvalitních linoleí nabízí společnost Meister podlahy také další druhy podlahových krytin, jako jsou laminátové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy a další speciální typy podlahových krytin. Vyberte si moderní řešení pro vaše bydlení. Podlahy firmy Meister jsou kvalitní, odolné a mají moderní design.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Linoleum: Přírodní materiál vede

Linoleum: Přírodní materiál vede

Jedním z dalších typů podlah, jež si získali mezi Čechy oblibu, je linoleum. Jedná se o přírodní materiál, který patří mezi nejlevnější podlahové krytiny vůbec. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody linolea? Linoleum (tzv. marmoleum) je vyrobeno z přírodního materiálu, což jistě ocení nejeden zákazník…

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Pro regeneraci těla a uvolnění mohou sloužit kromě sauny například také vířivé vany. Dnes již není potřeba chodit do veřejných lázní a bazénů, které mají zabudovány rovněž vířivky, je mnohem lepší si pořídit vířivé vany přímo domů.


Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe


Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.