Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

28. červenec 2014 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.

Reklama

Drtivá většina lapků se dovnitř objektů dostává skrz vchodové dveře. A využívají toho, že majitelé domácností nemají kvalitní zámky. Přitom si stačí pořídit vhodnou cylindrickou vložku a rázem je riziko vstupu cizích osob do bytu minimalizováno.

Na co si dát pozor při výběru cylindrické vložky

Při výběru cylindrické vložky je důležité si všímat, zda mají dostatečnou odolnost. Každý výrobek by měl mít označení ČSN. Na něm je uvedena odolnost vložky vůči násilnému použití, zejména odvrtání a vytrhnutí. Pakliže tento údaje na vložce chybí, pak byste se raději měli poohlédnout po jiném produktu.

Cylindrické vložky, které splňují všechna potřebná bezpečnostní kritéria, nabízí internetový obchod kovani-kliky.cz. Pořídíte v něm nejen klasické varianty, ale i moderní bezpečnostní verze vložek, a to o předních tuzemských i zahraničních výrobců.

Důležitým prvkem vstupních dveří je také klika

Vložka samozřejmě není jediným prvkem, který zajistí bezpečnost vašeho domova před zloději. Je nutné se zaměřit také na samotné dveře a jejich kování, zapomenout byste neměli ani na kliky. I ty přispívají k lepšímu zabezpečení. Kromě toho jsou ale i určitým dekorativním prvkem vchodových dveří. Pokud nechcete mít jen tak nějakou obyčejnou kliku, pak doporučuji podívat se opět na sortiment zboží ve zmíněném e-shopu. Ten totiž kromě cylindrických vložek nabízí i zajímavé rustikální kliky, které mají jedinečný design.

Cylindrické vložky
Cylindrické vložky

Rustikální kliky mají perfektní design

Ti z vás, kteří si pod pojmem rustikální nedokážou představit nic konkrétního, budou mile překvapeni. Jedná se o jakýsi venkovský styl. To však neznamená, že by se takovéto dveřní kliky nehodily na dveře městských bytů a domů, ba právě naopak. Jejich neotřelý design přispěje svou troškou k větší atraktivitě vaší domácnosti. Před tím, než si pořídíte kliku na dveře, si ale nezapomeňte koupit kvalitní cylindrickou vložku. Ta přispěje k ochraně vstupu do vašeho bytu či domu a dokonale odradí každého zloděje.

Foto: kovani-kliky.cz

Komerční sdělení

-hol-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pět tipů, jak ochránit svůj domov před zloději

Pět tipů, jak ochránit svůj domov před zloději

Nemáte dosud neblahou zkušenost s tím, že by váš dům navštívili zloději? Pak možná máte vaši domácnost dobře zabezpečenou, nebo jste zkrátka doteď měli jen štěstí. Tomu je však nutné jít naproti. Přinášíme vám pět tipů, jak co nejlépe vyzrát na zloděje, aby nepoznali, že nejste právě doma a byt či d…

Může si zručný kutil zateplit svůj dům sám?

Česká republika je plná zručných kutilů, ale pro správné provedení celého zateplení je potřeba nejen znalost teorie, ale i značné zkušenosti a technické vybavení. Mnoho domácích kutilů ve výsledku nezvládne dodržet přísné doporučené technologické postupy a navíc nemají kontakty na dodavatele kvalitn…


Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Topení v těchto měsících běží v každé domácnosti na plné obrátky. Přesto můžeme mít pocit, že nás neustále studí nohy. Může to být způsobeno tím, že systém vytápění je nevyhovující. Klasické radiátorové topení totiž funguje tak, že přímo ohřívá vzduch. U země pak může být teplota i o několik stupň…


Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Podzim je tu, a tak se víkendové kutilské činnosti ubírají ze zahrad a exteriérů dovnitř do tepla našich domů a bytů. Právě teď je tedy ten pravý čas budovat a renovovat. Použitím systémů suché výstavby lze snadno a rychle také u vás doma zhotovit vysněný interiér. Pokud máte nevyužitý prostor, kter…

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Pokud nepatříme mezi oblíbence klasických ručních seker, s nimiž je štípání dřeva dost namáhavou činností, pak si můžeme práci velmi usnadnit tím, že si domů pořídíme hydraulickou štípačku na dřevo. S ní bude zpracování dřeva doslova hračkou a prakticky se při práci ani nezpotíme.