Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

19. srpen 2014 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 2

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infekcemi.

Podívejte se na širokou nabídku specialisty na výrobu bazénů, firmu Albixon a.s., a vyberte si z jejího portfolia ty nejlepší vychytávky a pomocníky pro váš bazén.Pokud čistíte váš bazén ručně pomocí síťky a trávíte tímto úklidem minimálně hodinu každý den, určitě se vám vyplatí si pořídit bazénový vysavač. Ten se vyrábí jako ruční, poloautomatický nebo zcela automatický, záleží tedy na míře pohodlí, které od tohoto čištění očekáváte. Robotický vysavač zaručuje čistotu nejen dna, ale i stěn bazénu a jednoznačně patří mezi špičku mezi vysavači.

Pro bazén menších rozměrů vám postačí i ruční bazénový vysavač, čištění však není tolik efektivní jako u automatického typu. Mnoho bazénů také postrádá například bazénové schůdky, světla do bazénu, alarm nebo protiproud. Pokud je to i váš případ, toto a další příslušenství si můžete blíže prohlédnout a ihned objednat pod odkazem www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/.

Při objednávce bazénového příslušenství nezapomeňte ani na bazénovou chemii. Budou se vám hodit multifunkční chlorové tablety, granulát na regulaci ph, vločkovač i testovací souprava. V případě alergie na chlór můžete zvolit i alternativu k chlóru, a to například kyslíkové tablety Aqua Blanc O2. U Albixonu si zkrátka vyberete to nejkvalitnější zboží pro váš bazén a budete se moci radovat z čisté průzračné vody po celý rok.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petra

středa, 27. září 2017
15:32

Rozhodně si nechte doporučit kompletní bazénové řešení od firmy, která Vám bazén postavila, protože když tam budete pouštět levně "jedy", tak to nepomůže ani bazénu, ani vašemu zdraví.. Nám stavěl bazén www.albixon.cz a dodali nám k tomu balíček základních potřeb na údržbu.


Napsal: Petra [Odpovědět]

Jarka

čtvrtek, 15. duben 2021
12:21

Tak nám už konečně stojí bazén na zahradě! :-) Podařilo se nám s manželem splnit dlouholetý sen, že bychom si ho přáli mít hned za domem a navíc s protiproudem, abychom si mohli zlepšovat kondičku. Teď už si jen vybírám nějaké pěkné nové plavky z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ a nemůžu se dočkat, až se zlepší počasí a já se budu moct opalovat ;)


Napsal: Jarka [Odpovědět]


Čtěte také...

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Venkovní bazény jsou velmi oblíbenými doplňky u mnoha rodinných domů. Mít na zahradě postavený bazén znamená, že už nemusíte pokaždé, když se chcete vykoupat nebo alespoň svlažit, běhat na plovárnu, k rybníku, řece nebo pod sprchu do koupelny. Na kolik vás ale vyjde pořízení nového bazénu a také nák…

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!


Správná instalace venkovního bazénu

Správná instalace venkovního bazénu

Pakliže se rozhodneme si na zahradě před domem postavit venkovní bazén, je potřeba se před realizací projektu zamyslet nad několika důležitými věcmi. Bazén, který bude postaven na špatném místě, může být na zahradě spíše na obtíž.

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Pořídili jste si na zahradu bazén, protože se neradi mačkáte na veřejných koupalištích vedle ostatních lidí? Představovali jste si, že teď už se budete jen bezstarostně koupat a opalovat? Zahradní bazén je sice skvělý prostředek pro letní zábavu a relaxaci, ale vyžaduje také pravidelnou péči a údržb…


Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Při výběru zahradních bazénů je potřeba brát v potaz nejen jejich tvar, tedy to, zda se bude jednat o klasické čtvercové nebo třeba moderní oválné bazény, ale také jejich umístění a způsob montáže. V zásadě máte dvě možnosti – zvolit buď nadzemní neb

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.