Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

28. leden 2012 - Rubrika: Kuchyně - Komentáře: 1

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.

Reklama

Džusovače na našem trhu

Na našem současném trhu je možné nalézt opravdu velké množství nejrůznějších džusovačů či odšťavňovačů, je proto velmi těžké najít mezi nimi ten pravý, opravdu kvalitní. V poslední době je velká reklama na džusovač Smoothie Maker, který slibuje přípravu lahodných ovocných i zeleninových koktejlů během několika sekund. Rozhodla jsem se ho sama vyzkoušet a zjistit, zda je opravdu tak kvalitním domácím spotřebičem, jak se říká.

Smoothie Maker v našem uspěchaném životním stylu

V dnešní uspěchané době je Smoothie Maker opravdovým pomocníkem v kuchyni. Tento džusovač je skutečně velice kvalitní a uspoří vám mnoho cenného času. Má velice příjemný design a snadno se používá. Stačí jen na Smoothie Maker- džusovač nasadit nádobku, otočit ji směrem vzhůru a přístroj se takto snadno aktivuje a vytvoří vám 100% přírodní a velice chutný džus, zmrzlinu či zeleninové puré.

Smoothie a jeho funkcionality

Džusovač Smoothie je vybaven 6 ostrými noži, díky kterým důkladně zpracuje i ovoce bobulovité a to včetně jeho dužniny. Díky tomu si vždy vytvoříte velmi kvalitní džus bez přidávání chemických konzervantů. Díky nožům je také možné do nádobky přidávat led, například pokud dostanete chuť si vyrobit krásně našlehanou zmrzlinu. Tento džusovač také obsahuje přísavky, které zaručí, že se přístroj během práce nepohne z místa.

Malý tip na závěr

Pokud si chcete vytvořit ovocný džus se sladší chutí, přidejte k vybranému ovoci kousky banánů či med a uvidíte, jak báječně si pochutnáte.

Smoothie Maker, džusovač, mě opravdu nadchnul, zejména díky rychlosti přípravy džusů i nejrůznějších puré. Je opravdu kvalitní a doporučuji ho především milovníkům čerstvých 100% džusů.

Autor: Monika Nuňez

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Dorys

úterý, 24. září 2013
19:51

Očekávala jsem od toho víc.Normálně mixér. Většinou je s toho pyré pokud nepřidáte vodu.Pokud je ovoce šťavnaté samo o sobě tak je to taky dobrý.


Napsal: Dorys [Odpovědět]


Čtěte také...

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.


Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe


Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny a polštáře plněné peřím používaly už naše praprababičky a dobře věděly proč. Ne nadarmo je také slovo peří základem slova peřina. Tyto deky a polštáře totiž díky svým vlastnostem vytváří optimální podmínky pro náš odpočinek a naopak nepříznivé podmínky pro roztoče.

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.