Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Domácí vířivky a jejich výhody

10. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Domácí vířivé vany jsou hitem posledních let. Zatímco dříve se vířivky objevovaly téměř výhradně jen v různých masážních salonech, v bazénech či relaxačních zařízeních, dnes si je mnozí majitelé domácností pořizují přímo domů. Zakoupit se přitom dají jak venkovní vířivky, které mohou být zastřešené, tak i vířivky do interiéru, které mohou být součástí koupelnového vybavení.

Vířivky pomáhají při regeneraci organismu

Vířivé vany mají jednoznačně pozitivní účinky na lidský organismus. Ne náhodou je doporučují odborníci na zdravý životní styl, fyzioterapeuté či lékaři. Pakliže člověk často využívá vířivou vanu, cítí se odpočatější a uvolněnější. Vířivka velmi dobře funguje také při různých rehabilitacích, dokáží zmírnit následky různých poranění a pomáhají k celkové regenerace těla. Kladně působí například v momentě, kdy se člověk zotavuje z různých potíží se zády či končetinami.

Vířivky působí také na dobrou psychickou pohodu člověka. Vířivé proudy uklidňují. Lidé, kteří mají možnost vířivé vany využívat přímo doma, si je mohou vychutnat třeba před spánkem. Díky nim se uvolní a jdou spát mnohem odpočatější, uklidnění a vyrovnaní.

Správné využívání vířivek

Vířivé vany je zapotřebí využívat podle určitých pravidel. Voda ve vířivce by například neměla být příliš teplá, ideální je teplota srovnatelná s teplotou lidského těla. Pro povzbuzení je pak doporučováno využívat pro vířivky ještě trochu chladnější vodu, tělo se díky tomu „probudí“. Po pobytu ve vířivce by pak měl člověk ještě několik minut poté odpočívat a nevykonávat hned nějakou fyzicky náročnou činnost.

Prodejce značkových vířivek do domácností

Domácí vířivky prodává v České republice společnost BETA wellness. Jedná se o největšího prodejce vířivých van v celé Evropě. Ročně prodá téměř 1.000 vířivek. V sortimentu naleznete vnitřní i venkovní vířivky od známého amerického výrobce Artesian Spas. Více informací o vířivkách od BETA wellness naleznete na webových stránkách společnosti virivkysauny.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: virivkysauny.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Druhy komínových systémů a jejich výhody

Druhy komínových systémů a jejich výhody

Potřebujete nový komínový systém a nejste si jisti, který bude ten nejvhodnější? Podívejte se spolu s námi na systémy Keramo, Renovo a Nerezo.

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.


Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Pro regeneraci těla a uvolnění mohou sloužit kromě sauny například také vířivé vany. Dnes již není potřeba chodit do veřejných lázní a bazénů, které mají zabudovány rovněž vířivky, je mnohem lepší si pořídit vířivé vany přímo domů.

Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Domácí sauny se stávají nedílnou součástí vybavení mnoha domácností. Lidé, kteří si chtějí užívat komfortu a pohodlí a zároveň také chtějí udělat něco pro své zdraví, si pořizují domácí sauny z toho důvodu, aby nemuseli neustále chodit do veřejných saun, což je do značné míry nepohodlné a časově nár…


Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Také už Vás nudí a otravuje chodit neustále na masáže a do sauny či vířivky do veřejných lázní a wellness center? Není se čemu divit, v těchto zařízeních nikdy nebudete mít takové soukromí jako doma. Pokud však máte dostatek financí a vhodné prostory přímo ve Vašem domě či bytě, pak si můžete pořídi…

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Mezi nejpoužívanější typy podlah z dřeva patří v současné době palubky, jejichž obliba v České republice neustále stoupá. Nejenže se dají využít jako podlahová krytina, používají se čím dál častěji i jako obklady, a to jak vnitřní, tak venkovní. A proč právě palubky? Jaké je jejich využití a jaké js…