Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

14. září 2013 - Rubrika: Domácnost - reaguj na článek

Také už Vás nudí a otravuje chodit neustále na masáže a do sauny či vířivky do veřejných lázní a wellness center? Není se čemu divit, v těchto zařízeních nikdy nebudete mít takové soukromí jako doma. Pokud však máte dostatek financí a vhodné prostory přímo ve Vašem domě či bytě, pak si můžete pořídit vířivé vany či třeba saunu přímo domů. Díky tomu si budete moci každý den užít sauny a vířivky dosyta, aniž byste museli vytáhnout paty z domova.

Reklama

Vířivky a sauny od Beta wellness

Společnost Beta wellness nabízí zákazníkům moderní sauny, infrasauny a vířivé vany pro domácí použití. Jedná se o produkty vyráběné ve spojených státech. Všechny produkty se vyznačují velmi příjemným a slušivým designem a perfektně zapadnou do každé domácnosti.

Vířivé vany

Vířivé vany, které nabízí ke koupi společnost Beta wellness, jsou založeny na moderních principech. Můžete si tak mimo jiné sami zvolit, jaká bude intenzita Vaší masáže ve vířivce, neboť čerpadla a trysky vířivých van mají speciální voliče a spínače, které rozdělí intenzitu masáže mezi jednotlivé oblasti a zvýší ji předehřátým vzduchem.

Infrasauny

Moderním prvkem v oblasti wellness jsou také infrasauny. Ty dnes často nahrazují klasické sauny. Infrasauny se od klasické sauny liší tím, že používají infračervený termální systém, který působí přímo na pokožku. Klasické sauny oproti tomu využívají nepřímé působení tepla, neboť nejprve ohřívají vzduch a až následně pokožku.

Pokud se rozhodnete pro vylepšení vašeho domova, pak rozhodně zauvažujte nad tím, že byste si pořídili domácí vířivou vanu či perličku v podobě sauny ( nebo infrasauny). Díky investici do těchto produktů si budete moci kdykoliv dopřát výtečnou masáž. Sauna i vířivka pomáhají k lepší regeneraci unaveného těla. Jejich používání je pro náš organismus velmi příznivé.

Namísto neustálého chození do wellness centra si budete moci vychutnávat saunu a vířivku denně přímo u Vás doma. Pořiďte si saunu či vířivou vanu od společnosti Beta wellness.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Domácí vířivé vany dokáží skvěle zregenerovat tělo

Pro regeneraci těla a uvolnění mohou sloužit kromě sauny například také vířivé vany. Dnes již není potřeba chodit do veřejných lázní a bazénů, které mají zabudovány rovněž vířivky, je mnohem lepší si pořídit vířivé vany přímo domů.

Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

V masážních vanách člověk dokonale zregeneruje své tělo a jsou jedním z vítaných způsobů relaxace. Rozlišujeme masážní vany vířivé, perličkové, anebo kombinované – čili vířivé + perličkové. Při koupi masážní vany by se měl každý zamyslet nad tím, co od ní očekává a nechat si poradit od odborníka.


Wellness pobyty v Beskydech

Wellness pobyty v Beskydech

Stále ještě plánujete, kam letos vyrazit na dovolenou? Pak pro vás mám tip na ubytování v Moravskoslezských Beskydech, kde si můžete pronajmout špičkově zařízené wellness chaty.

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

Krb nemusí znamenat jen atraktivní pohled do plamenů a jednu či dvě vyhřáté místnosti. Topné zařízení Schiedel Kingfire Aqua S obsahuje integrovanou krbovou vložku s výměníkem a přípravu připojení na teplovodní topení. Díky tomu umí poskytnout víc ne


Zapojení domácí vodárny

Zapojení domácí vodárny

Pokud máme u domu vlastní zdroj vody, pak můžeme tuto vodu pomocí domácí vodárny upravit a následně ji zcela bez problémů využívat. Domácí vodárna dokáže ušetřit nemalé peníze, navíc nejsme odkázáni na dodávku vody, což se může hodit zejména v situacích, kdy je centrální dodávka z nějakých důvodů z…

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéky jsou hitem posledních let. Milovníci vína si konečně dávají záležet na správném skladování jejich oblíbeného moku. Dříve si většina z nás vystačila s klasickou chladničkou, spíží nebo jiným místem, kam víno jednoduše uskladnila. Jenže málokde jsou natolik ideální podmínky pro to, aby…