Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Aktuální developerské projekty v Praze, v nichž najdete nové bydlení

27. březen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sháníte nový byt v Praze a máte jasnou představou o tom, že upřednostníte novostavbu před starším bytem? Pak vás jistě bude zajímat, v jakých lokalitách jsou aktuálně volné byty k dispozici.

Pro developerské projekty Praha nabízí celkem dostatek volných míst. Není proto divu, že se aktuálně staví či v poslední době vzniklo několik domů, kde si můžete jako zájemci pořídit nový byt.

Novostavby na Praze 3

Velmi atraktivní je z hlediska lokality a cenové dostupnosti bydlení na Praze 3, konkrétně na Žižkově. Žižkov, kdysi spíše ponurá čtvrť, v posledních letech prochází celkem razantní proměnou. Přispívají k tomu právě i nové developerské projekty. V tuto chvíli jsou byty na prodej například v rámci Novostavby Koněvova. Tento objekt projde ve druhém čtvrtletí letošního roku finální kolaudací. Byty na prodej jsou zde však již nyní.

Volné byty jsou také na Smíchově

Pro náročnější z vás doporučuji zvolit byty na Praze 5 – Smíchov. Tato lokalita nabízí spíše luxusnější stavby. Aktuálně jsou zde volné byty k dispozici mimo jiných třeba v Holečkově ulici.

Aktuální nabídka nových bytů pro nejnáročnější z vás

Více než 10 volných bytů je stále ještě na prodej v rámci Novostavby u Milosrdných na Praze 1 – Starém Městě. Tato lokalita patří k vůbec nelukrativnějším v hlavním městě. Adresu bydliště na Praze 1 si nemůže dovolit každý. Byty jsou zde řádově o desítky procent dražší nežli například na Žižkově. Na nákup dražšího bytu lze ale pohlížet jako na zajímavou investici do budoucna. Je nasnadě, že ceny bytů na Starém Městě i v budoucnu prudce porostou.

Kde najdete kompletní informace o realizovaných developerských projektech?

Máte-li zájem dozvědět se detailní informace o výše uvedených novostavbách, případně si chcete prohlédnout i další developerské projekty, které se v těchto měsících realizují a v nichž je možné si pořídit nové bydlení, navštivte realitní server PražskýByt.cz. Výhodou je, že skrz něj můžete kontaktovat přímo majitele, neplatíte tak ani korunu provize realitní kanceláři.

Foto: prazskybyt.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.


Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Při vytváření kuchyně a kuchyňské sestavy bychom se měli držet některých základních kritérií. Moderní trendy při vytváření kuchyně kladou důraz zejména na prostor, v němž se kuchyňská linka bude nacházet, na uspořádání kuchyňské ( rozmístění jednotlivých částí a jejich velikosti), dále pak na osvětl…


Aktuální trendy v zahradě

Aktuální trendy v zahradě

Zahrada už dávno není jen místem, které by vám sloužilo k pěstování okrasných i užitkových rostlin, zeleniny a ovoce. Pakliže disponujete dostatečně prostornou zahradou, můžete z ní vytvořit oázu klidu, kde si budete moci odpočinout vždy, když se budete cítit unaveni. Zahrada také dobře poslouží ve …

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…