Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Profesionální úklid: Aby se váš panelák blyštěl čistotou

31. červenec 2016 - Rubrika: Domácnost - Komentáře: 1

Úklid mnohapodlažního panelového domu není žádná legrace. V případě, že se o něj musí starat sami majitelé, vyžaduje značnou míru spolupráce s ostatními vlastníky. Máte-li s bydlení v paneláku zkušenost, jistě víte, že na tomto bodě dojde často k selhání. Není se čemu divit – vždyť se jedná o bydlení do značné míry anonymní, sousedé se často mění a navzájem se nenavštěvují.

Reklama

Tak se často stává, že některý z vlastníků své úklidové povinnosti nekoná a neexistuje způsob, jak ho k tomu donutit. Nemusí se ani jednat o zlý záměr – mnoho majitelů byty pronajímá a domluva s nájemcem nefunguje. Lidé si často stěžují i na to, že je rozdělení úklidových povinností neférové – například do kompetence jednoho majitele patří vrchní patro, které většinou bývá čisté, a jiného přízemí, kde špínu z rohožky roznáší většina obyvatel domu.

Ne každému časové možnosti umožňují, aby se do úklidu po těžké práci v zaměstnání a domácnosti zapojil. Zvláštním problémem jsou pak senioři, kteří se většinou práci nevyhýbají, ale častokrát by se kvůli uvadajícímu zdraví nad kbelíkem rozhodně hrbit neměli.

Profesionální úklidová společnost tyto problémy rázem vyřeší a přidá několik výhod navíc. Zajistí komplexní úklidové služby, které zahrnují nejen týdenní úklid nebytových prostor, ale také půlroční generální úklid, případně údržbu přilehlých prostor, včetně sekání trávy a zametení chodníků. Úklidové firmy bývají pojištěny, takže se nemusíte obávat nečekaných škod, pustíte-li do domu cizí lidi.

Neztrácejte tedy dále čas s nekvalitním úklidem společných prostor domu a věnujte ho raději sobě a své rodině! Mnoho družstev či majitelů panelových domů se bojí vysokých finančních nákladů spojených s profesionálním úklidem. Tento strach je naštěstí neopodstatněný.

Úklidové služby lze dnes získat za velmi rozumnou částku, protože velká plocha uklízených prostor dává kvalitní a spolehlivé firmě možnost nabídnout nízké ceny. Zde je třeba zdůraznit slovo kvalitní. Najděte si takovou firmu, která má profesionální, vyškolený personál, při úklidu využívá moderní technologie a vhodné prostředky, po nichž na chodbách nezůstávají mýdlové stopy a saponátový zápach.

Bydlíte-li v Praze, zkuste společnost Uklizený panelák, která právě takové služby poskytuje. Na jejích stránkách naleznete nejen komplexní nabídku služeb a praktickou kalkulačku, ale také reference zákazníků, které vám potvrdí, že jste si zvolili správně.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tomáš

úterý, 18. duben 2023
20:51

Já mám malé dítě a psa, takže je docela náročné tady udržet čistotu. K Vánocům jsme si nechala koupit robotický vysavač z https://www.aztechnika.cz/roboti-pro-domacnost/roboticky-vysavac/ , tak nám tu každý den jezdí a vysává, ale stejně je tu za chvíli zase nepořádek. Syn teď jí hodně kukuřičné křupky a jsou nadrobené pořád na zemi :-D .


Napsal: Tomáš [Odpovědět]


Čtěte také...

5 tipů, jak na jarní úklid

5 tipů, jak na jarní úklid

S příchodem jara nastává ideální čas na generální úklid domácnosti. Díky tomu, že venku už nepanuje tak mrazivé počasí, máte možnost se krom jiného pustit třeba i do mytí oken, vstupních dveří či garážových vrat. Aby vám šla práce od ruky, přinášíme

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Domácí elektrospotřebiče jsou nedocenitelnými pomocníky. Šetří nám čas, energii a nervy. Začalo to vysavačem, automatickou pračkou, pokračovalo myčkou na nádobí a dnes se dostáváme do fáze, kdy už v podstatě ani uklízet nemusíme – vše za nás obstarají robotické vysavače.


Zimní úklid cesty a odstraňování sněhu

Zimní úklid cesty a odstraňování sněhu

V zimních měsících dělá snahová nadílka mnoha lidem radost, neboť mohou lyžovat, sáňkovat či stavět sněhuláky. Majitelům domů však sníh přidělává spíše starosti. Je totiž potřeba dbát o chodníky, které jsou před jejich domem. Pakliže by se majitel na úklid chodníku lidově řečeno vykašlal, mohlo by j…

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Zvoní vám telefon a zpráva je jasná – vaše tchýně se neočekávaně blíží. Vy jste se právě vrátili z práce, nemáte uklizeno a všude ve vašem bytě panuje chaos a nepořádek. Nebojte! S našimi tipy zvládnete uklidit domácnost rychle a hravě.


Usnadněte si úklid domácnosti

Usnadněte si úklid domácnosti

Uklízení patří mezi značně neoblíbené činnosti, kterých se chce každý vyvarovat. Problém ale spočívá v tom, že to bohužel není možné. Otázkou pak zůstává, jakým způsobem se k úklidu domácnosti postavit, abyste se co nejméně nadřeli a aby po vás bylo

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…