Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

1. říjen 2010 - Rubrika: Domácnost - Komentáře: 2

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.

Reklama

Jak robotický vysavač funguje?

Robotický vysavač je inteligentní domácí spotřebič, který je plný bezpečnostních senzorů, jež zajišťují jeho plynulý chod a efektivní úklid. Díky těmto senzorům se nemusíte bát, že by robotický vysavač narazil do vašeho nového konferenčního stolku nebo spadl ze schodů a rozbil se. Některé robotické vysavače mají zabudovanou kameru, která snímá prostor kolem nich a zaručuje bezpečný úklid, jiné využívají infračerveného záření.

Úklid robotickým vysavačem naplánujte dopředu

Skvělé je, že si můžete robotický vysavač naprogramovat dopředu na konkrétní den a hodinu úklidu. Je to jednoduché – večer čekáte návštěvu a chcete mít podlahu dokonale čistou. Robotický vysavač proto nastavíte na devátou hodinu ráno, a až budete v práci, vysavač dokonale uklidí a vy se v klidu můžete těšit na posezení s přáteli. Po návratu domů o robotický vysavač určitě nezakopnete, protože sám zajede do své základny, kde se bude dobíjet, abyste ho mohli opět použít.

Robotický vysavače je pro každého

Robotický vysavač je možné použít na různé druhy podlah – hodí se jak pro úklid linolea, plovoucí podlahy , tak koberce i dlažiček. Nemusíte se bát toho, že by robotický vysavač neuklízel dostatečně pečlivě. Je totiž natolik malý, že zajede pod skříň i pod postel. Robotický vysavač nevynechá ani žádný kout, kde se drží prach (v tomto případě použije boční kartáč).

Asi si říkáte, že něco tak dokonalého musí být také drahé. Cena robotických vysavačů ale není nijak závratná a v podstatě se vyrovná některým obyčejným vysavačů. Robotický vysavač můžete koupit už za 5 000 korun, za dražší modely pak zaplatíte kolem 10 000 korun.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Marcel

pátek, 13. září 2019
17:41

Do naší domácnosti jsme si také nedávno pořídili robotického vysavače, protože nás to luxování chlupů z našeho pejska už opravdu štvalo. Koupili jsme si ho od jednoho pána zhttps://www.biginzerce.cz/ za velice dobrou cenu a rozhodně bychom do toho šli znovu! :-)


Napsal: Marcel [Odpovědět]

Kamila

neděle, 30. říjen 2022
04:58

Já jsem si vybrala robotický vysavač na internetových stránkáchhttps://www.aztechnika.cz/roboti-pro-domacnost/ v sekci roboti do domácnosti. Jsem s ním velice spokojená a za největší výhodu považuji, že je uklizeno ještě dříve, než se vrátím z práce domů. Nedávno jsem ho pořídila i mojí mamince, jelikož má již potíže s pohybem, a tak je ráda, že jí robotický vysavač uklízí.


Napsal: Kamila [Odpovědět]


Čtěte také...

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Není vysavač jako vysavač. Na trhu se dnes můžete setkat s celou řadou domácích luxů, které se liší nejen v efektivitě vysávání, ale také i ve způsobu obsluhy a jejich údržby. K zajištění optimálního fungování je tak třeba si nastudovat, jak vlastně


Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Při podzimním úklidu zahrady na vás čekají haldy listí, které spadají ze stromů. Abyste se nemuseli trápit s jeho sbíráním pomocí obyčejných hrábí, je vhodné si pořídit zahradní vysavač nebo alespoň fukar.

5 tipů, jak na jarní úklid

5 tipů, jak na jarní úklid

S příchodem jara nastává ideální čas na generální úklid domácnosti. Díky tomu, že venku už nepanuje tak mrazivé počasí, máte možnost se krom jiného pustit třeba i do mytí oken, vstupních dveří či garážových vrat. Aby vám šla práce od ruky, přinášíme


TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

Krb nemusí znamenat jen atraktivní pohled do plamenů a jednu či dvě vyhřáté místnosti. Topné zařízení Schiedel Kingfire Aqua S obsahuje integrovanou krbovou vložku s výměníkem a přípravu připojení na teplovodní topení. Díky tomu umí poskytnout víc ne

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Topení v těchto měsících běží v každé domácnosti na plné obrátky. Přesto můžeme mít pocit, že nás neustále studí nohy. Může to být způsobeno tím, že systém vytápění je nevyhovující. Klasické radiátorové topení totiž funguje tak, že přímo ohřívá vzduch. U země pak může být teplota i o několik stupň…