Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

31. prosinec 2014 - Rubrika: Domácnost - Komentáře: 1

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek nebral?

Reklama

V posledním roce začal markantním způsobem stoupat zájem o robotické vysavače. Jak by také ne. V dnešní uspěchané době jsme rádi za každou volnou chvilku, kterou si vyšetříme, ať už pro posezení u kávy či čaje s přáteli, nebo pro návštěvu kina či divadla.

Robotický vysavač pracuje za nás a umožňuje nám tak vyšetřit si volnou chvilku pro sebe. A to jistě uvítá jak pracovně vytížený člověk, tak domácí hospodyňka.

iRobot: Nejchytřejší způsob úklidu

Na trhu se v současné době objevuje několik značek robotických vysavačů. Jak se mezi nimi zorientovat a jak vybrat tu nejlepší?

V soutěži o nejlepšího domácího robota vyhrál inteligentní iRobot, kterého se ve světě prodalo již více než pět milionů. Jedná se o robota, který uklízí velmi účinně, je snadný na údržbu a společnost, jež ho vyrábí, poskytuje velmi kvalitní a seriózní servis. V podstatě je možné konstatovat, že iRoboty představují nejlepší poměr kvality a ceny.

iRobot SCOOBA 385 oceněn jako nejlepší domácí robot na vytírání podlahy
iRobot SCOOBA 385 oceněn jako nejlepší domácí robot na vytírání podlahy

iRobot si poradí i v domácnostech se zvířecími mazlíčky

Máte doma pejska či kočičku? A obáváte se toho, že si s chlupy vašich zvířecích mazlíčků robotický vysavač neporadí? Tak to budete mile překvapeni. Na trhu se objevují i roboti, kteří jsou určeny speciálně pro domácnosti se zvířecími mazlíčky.

iRobot Roomba 563 PET dokáže uklidit podlahy všech typů. Díky speciálnímu zásobníku dokáže z hloubky koberců mnohem snadněji odstranit zvířecí chlupy. Disponuje extra výkonným filtrem, který zachytí prach, alergeny i ostatní nežádoucí drobný odpad. Je možné jej ovládat přes dálkové ovládání, díky čemuž se úklid stává hračkou i pro vaše děti. Samozřejmě je ale robot časově programovatelný a není nutné jej navigovat.

S iRobotem Roomba 563 PET odstraníte všechny chlupy svých mazlíčků
S iRobotem Roomba 563 PET odstraníte všechny chlupy svých mazlíčků

Závěrem, robotické vysavače představují revoluci v uklízení. Dokážou uklidit i těžko přístupná místa, lze je naprogramovat, takže zatímco jste na čaji s přáteli, robot pracuje za vás. iRobot dosahuje výsledků 99 % pokrytí plochy. Sám ví, kde již uklidil a kam se musí vrátit. Každý jeho pohyb je promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky. Při vybití baterie nebo po skončení úklidu se vrací zpět na základovou stanici, kde se opět nabije. Řekněte sami, nejedná se o ideální vánoční dárek?

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Monika

středa, 9. březen 2011
12:41

Je vynikající, před měsícem jsem si ho koupila a můžu všem doporučit. Dostane se všude, vysaje koberce i podlahy, a nemusíte se o něj vůbec starat. Jediná jeho nevýhoda je, že má malý koš na nečistoty. Po každém použití ho musíte vysypat :( Doporučuji všem vyzkoušet, tady si ho můžete zapůjčit. http://www.roboticky-vysavac.cz/ Manžel mi ho nejdřív rozmlouval a teď chce koupit i ten na vytírání :)


Napsal: Monika [Odpovědět]


Čtěte také...

Usnadněte si úklid domácnosti

Usnadněte si úklid domácnosti

Uklízení patří mezi značně neoblíbené činnosti, kterých se chce každý vyvarovat. Problém ale spočívá v tom, že to bohužel není možné. Otázkou pak zůstává, jakým způsobem se k úklidu domácnosti postavit, abyste se co nejméně nadřeli a aby po vás bylo

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Domácí elektrospotřebiče jsou nedocenitelnými pomocníky. Šetří nám čas, energii a nervy. Začalo to vysavačem, automatickou pračkou, pokračovalo myčkou na nádobí a dnes se dostáváme do fáze, kdy už v podstatě ani uklízet nemusíme – vše za nás obstarají robotické vysavače.


TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na další tři kuchyňské pomocníky, které pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení. Předchozí díl naleznete zde: TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?


Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Zvoní vám telefon a zpráva je jasná – vaše tchýně se neočekávaně blíží. Vy jste se právě vrátili z práce, nemáte uklizeno a všude ve vašem bytě panuje chaos a nepořádek. Nebojte! S našimi tipy zvládnete uklidit domácnost rychle a hravě.

5 tipů, jak na jarní úklid

5 tipů, jak na jarní úklid

S příchodem jara nastává ideální čas na generální úklid domácnosti. Díky tomu, že venku už nepanuje tak mrazivé počasí, máte možnost se krom jiného pustit třeba i do mytí oken, vstupních dveří či garážových vrat. Aby vám šla práce od ruky, přinášíme