Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Mějte hygienické pomůcky vždy po ruce: Stačí si pořídit kosmetickou tašku

2. listopad 2015 - Rubrika: Životní styl - reaguj na článek

Také vás doma trápí, že se vám v koupelně válejí zubní pasty, kartáčky a další hygienické pomůcky libovolně po místnosti? Abyste měli vše pohromadě a nemuseli nic hledat, stačí si pořídit malou kosmetickou tašku. Bude se vám hodit i na cestách během dovolené.

Reklama

Kosmetické tašky jsou drobným, ale velmi praktickým doplňkem, a to nejen do domácnosti. Oceníte je i v okamžiku, kdy vyrážíte na dovolenou a chcete mít veškeré hygienické pomůcky a kosmetické přípravky pohromadě, nikoliv rozházené po kapsách zavazadla. Ve chvíli, kdy se jdete po ránu umýt, vyčistit si zuby a nalíčit se, stačí sáhnout po brašně a máte vše po ruce.

Jak poznáte kvalitní kosmetickou tašku?

Kvalitní kosmetické tašky poznáte hned na první pohled. Měly by mít dostatečný objem, minimálně kolem 5 litrů. To je dostačující pro úschovu běžných potřeb, jako jsou rtěnky, zubní pasta, kartáček na zuby, hřeben a další pomůcky, které používáte k osobní hygieně a ke zkrášlení.

Další, co by každá kosmetická taška měla splňovat, je její vnitřní členění. Ideálně je, pokud má uvnitř několik samostatných kapes tak, abyste každou pomůcku mohli vložit na své místo a nemuseli se tak během vytahování zbytečně přehrabovat v celé tašce.

Kvalitní tašky na kosmetiku a hygienické pomůcky se v dnešní době vyrábějí hlavně z odolných, nepromokavých materiálů. Výrobci myslí na to, že je používáte v koupelně, kde panuje vlhké prostředí.

Tip na nákup designových tašek

Ti z vás, kteří si dávají záležet na designu, budou na tohle jistě myslet i při výběru kosmetické tašky. V tomto směru vás jistě potěší nabídka e-shopu Nakupni-kose-tasky.cz, který nabízí vysoce designové tašky, a to zejména od značkového výrobce Reisenthel. Vyznačují se pestrobarevným veselým provedením. Jsou ale zároveň vysoce praktické, nechybí u nich ani poutko, díky němuž si tašku můžete pověsit na poutko v koupelně. K dostání jsou varianty pro pány i dámy.

Foto: nakupni-kose-tasky.cz

-ifa-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Někdy je pohled na domácí hospodyně a příležitostné kuchaře doslova tragikomický. Neustále běhají od plotny k pracovní ploše linky, hledají potřebné pomůcky a ingredience. V případě, že jsou zde dokonce dvě osoby naráz, je situace o to horší. Je to d


Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Vždy, když se vrátíte domů z práce, máte pocit, že něco postrádáte? Nebo možná někoho? A co si takhle pořídit miláčka, který by s vámi byl, kdykoliv byste ho potřebovali? Jakého domácího mazlíčka si však pořídit? Co takhle psa nebo kočku?


Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.