Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

23. září 2013 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví.

Reklama

Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a namáháno. Ani ten nejkvalitnější sedací vak vám ale nevydrží věčně. Čas od času je potřeba jej doplnit novou náplní.

Náhradní náplně lze pořídit až do objemu 1.000 litrů

Sedací pytle jsou v drtivé většině vyplněny lehkými polystyrenovými kuličkami. Je tak logické, že po určité době dojde k jejich splasknutí, případně se mohou vysypávat, pokud se v pytli objeví byť sebemenší skulinka. Ani v tomto případě ale není nutné pytel hned vyhazovat, stačí si pořídit náhradní náplň do sedacích vaků.

Náplň do sedacích vaků zakoupíte v různých objemech, od 25 až do 1000 litrů. Záleží samozřejmě na tom, zda doma máte pouze malý sedací vak, nebo naopak robustní. Vždy je lepší si koupit náhradní náplň s větším objemem, budete ji tak mít do zásoby pro případ, že bude vak nutné opětovně doplňovat.

Splasklý sedací pytel lze doplnit velmi snadno

Samotné doplnění sedacího vaku je velmi jednoduché. Už výrobci počítají s tím, že časem dojde k jejich sesednutí a bude nutné doplnit polystyrenové kuličky.

Obvykle tak sedací pytle mají zapínání na suchý zip, který jednoduše před naplňováním otevřete a nasypete dovnitř pytle potřebné množství náplně tak, aby v něm bylo posezení opět maximálně pohodlné a příjemné.

Koupě náplně do sedacího vaku

Náhradní náplň do sedacích vaků nestojí příliš. Za stolitrový objem zaplatíte necelých 400 Kč. Pořídit je lze, stejně jako samotné sedací pytle, zde.

Posezení v sedacím vaku je skutečně příjemné. Každý z vás, kdo jej doma má, jistě potvrdí, že je daleko příjemnější nežli klasická sedačka nebo židle. Po usazení si můžete v klidu číst, dívat se na film, nebo třeba skládat své drahé polovičce básně o lásce. V objemnějších vacích se i dobře odpočívá a usíná. Tělo přitom není nijak zkroucené, z vaku vás nebudou bolet záda, krk ani páteř.

Foto: sedacipytelemi.cz

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Mějte hygienické pomůcky vždy po ruce: Stačí si pořídit kosmetickou tašku

Mějte hygienické pomůcky vždy po ruce: Stačí si pořídit kosmetickou tašku

Také vás doma trápí, že se vám v koupelně válejí zubní pasty, kartáčky a další hygienické pomůcky libovolně po místnosti? Abyste měli vše pohromadě a nemuseli nic hledat, stačí si pořídit malou kosmetickou tašku.

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Někdy je pohled na domácí hospodyně a příležitostné kuchaře doslova tragikomický. Neustále běhají od plotny k pracovní ploše linky, hledají potřebné pomůcky a ingredience. V případě, že jsou zde dokonce dvě osoby naráz, je situace o to horší. Je to d


Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…


5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Vždy, když se vrátíte domů z práce, máte pocit, že něco postrádáte? Nebo možná někoho? A co si takhle pořídit miláčka, který by s vámi byl, kdykoliv byste ho potřebovali? Jakého domácího mazlíčka si však pořídit? Co takhle psa nebo kočku?