Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak efektivně vytápět? Poradíme vám

27. květen 2016 - Rubrika: Úspory a finance - reaguj na článek

Topit potřebujeme v současné době hlavně v období topné sezony. Jelikož v tuto dobu topení doslova nevypínáme, je třeba hledět i na celkovou efektivitu a samotné náklady. Podívejte se společně s námi na možnosti, které aktuálně existují. Nejprve se podíváme na to, jak vytápět. Hitem současné doby jsou moderní tepelná čerpadla. Tedy takové řešení, které dokáže využívat okolní bezplatnou energii, kterou s trochou té elektrické promění na teplo. Z hlediska úspor se v současné době jedná o tu nejefektivnější možnost, která na našem trhu vůbec existuje.

Standardní radiátory je dobré vynechat

Jak ohřát vodu v topném systému, to již víme. Podívejme se společně také na to, jak ji distribuovat do jednotlivých místností. V mnoha domech a bytech jsou používány klasické radiátory, které ale nejsou vždy tou nejlepší možnou volbou. Lepší je vsadit na účinné podlahové vytápění. Tedy řešení, kdy jsou dané rozvody instalovány do oblasti podlahy, přímo pod krytinu jako takovou. Tato cesta má přirozeně hned několik výhod a říci musíme i to, že mohou souviset také se samotnými úsporami, na které jsme narazili výše. Mezi hlavní přednosti patří:

  • Možnost instalace pod řadu podlahových krytin
  • Využívání chladnější vody, než v klasických radiátorech
  • Rovnoměrná distribuce tepla

Vsadit na kvalitu se vám vyplatí

Jaké zvolit konkrétní řešení, to již víte. Nyní nezapomínejte také na celkovou životnost dané možnosti. I zde je třeba říci, že kvalita je tou skutečně správnou cestou. I proto doporučujeme známý eshop Wolfcr.cz, kde najdete nejenom zmíněná, ale i jiná řešení spojená jak s vytápěním, tak i s možností samostatného ohřevu vody. A to s jistotou, že kupujete skutečně jenom německou kvalitu, která vás svými vlastnostmi, stejně jako svou celkovou životností zcela určitě nezklame. Tím si můžete být stoprocentně jisti i vy sami. -lod-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Podlaha je v jakémkoliv interiéru komponentem, který udává hlavní charakter designu celé místnosti. Kromě vzhledu jsou vyhledávanými aspekty i kvalita či životnost. Všechny tyto atributy splňují vinylové podlahy.

Jak topit a větrat v zimních měsících

Jak topit a větrat v zimních měsících

V zimním období se razantně zvyšuje spotřeba elektrické energie a plynu, neboť musíme náš dům či byt vytápět daleko intenzivněji. Pakliže se vracíme domů z venku, kde panují teploty hluboko pod bodem mrazu, určitě nechceme přijít do místností, v nichž bude patnáct stupňů. Nedostatečné vytápění je ne…


Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Chceme-li si pořídit topení, které by bylo levné, pak je několik variant, které bychom mohli doporučit. Levné způsob vytápění je dnes majiteli domů velice žádaný, což souvisí s tím, že ceny energií neustále stoupají. Ušetřit na energiích lze pořízením krbu nebo krbových kamen.

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice patří k neodmyslitelným pomocníkům v současných domácnostech. Užívají se nepřetržitě, tím pádem se od nich vyžaduje vysoká funkčnost. Ledničky se dále vybírají podle velikosti a pozadu nezůstává ani design, který nejlépe zapadá do konkrétní místnosti, kde umístíte vaši ledničku.


Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?