Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

13. březen 2014 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Přírodní a živelné katastrofy, potravinové krize, kolapsy rozvodových sítí, energetické blackouty, občanské nepokoje a krizové situace, kdy selže ochranná role státu.

Reklama

Myslíte si, že tyto výjimečné okolnosti v Česku nemůžou nastat? Věříte, že v těžkých dobách se o Vás postará stát? Přemýšleli jste někdy, co se bude dít při delším výpadku elektřiny, tepla či výpadku dodávky vody? A co když vás povodeň, sněhová kalamita nebo další rozmary přírody odříznou od okolí? Víte, jak dlouho vydržíte žít z domácích zásob? Pro všechny tyto krizové situace existuje řešení, které vám umožní tyto starosti hodit za hlavu. Přežití čtyřčlenné rodiny po dobu čtrnácti dní bez závislosti na okolním světě usnadní unikátní „survival box“ S-kit.

Složení S-kitu

S-kit je ideální rodinný společník, se kterým nečekané situace zvládnete daleko snadněji. Na složení a obsahu S-kitu se podíleli členové záchranných složek a specialisté na výživu.

Najdete v něm vše potřebné. Obsah každého kitu vystačí pro přežití čtyřčlenné rodiny po dobu čtrnácti dní jakékoliv krize. S-kit obsahuje vše, co může vaše rodina v krizové situaci potřebovat.

168 porcí vysokoenergetických značkových dehydratovaných potravin (Mountain House, Prep-A-Ration, NRG-5), používaných obvykle horolezci a vojáky, hygienické potřeby, nezbytné nářadí, zdroje světla, tepla, dezinfekci.

Všechny komponenty jsou přehledně uloženy v uzamykatelné, prachu a voděodolné bedně. Na spodní straně víka je připevněno chemické světlo pro případy výpadků elektřiny.

Pro nečekané situace

S-kit je univerzálním záložním řešením pro nečekané situace, které je možné zvládnout mnohem lépe, i když vás překvapí náhle a nečekaně. Přírodní katastrofy nebo potravinové krize nejsou sci-fi. Štěstí přeje připraveným. 46 užitečných předmětů vám usnadní přežít i ty nejobtížnější situace. S-kit vaší rodině poskytne čtrnáct dní soběstačnosti. Nebudete se mít jako v bavlnce, ale přežijete a to je podstatné.

Aby vás nezaskočila výjimečná událost

Naše babičky dobře věděly, proč doma vytváří zásoby. V dnešní době jsme zvyklí díky lepší dostupnosti potravin a zboží spíše na rychlé nákupy pro okamžitou spotřebu. Výjimečná situace nás proto může lehce zaskočit. S-kit vytvoří doma, na chalupě, nebo kdekoliv, kde trávíte čas, praktickou pojistku pro případ nejvyšší nouze.

S-kit je skladný

Rozměry S-kitu jsou 100x46x50 cm, jeho hmotnost je cca 50 kg. Lze jej uskladnit prakticky kdekoliv – v komoře, ve sklepě, v dílně nebo v garáži. Měl by být dobře dostupný i ve zhoršených podmínkách.

Lze jej pohodlně transportovat v zavazadlovém prostoru auta. Pro bezproblémovou manipulaci s S-kitem je součástí každé dodávky také teleskopický přepravní vozík. Každý S-kit je jedinečný a má své evidenční číslo, zařazené do speciální databáze.

Survival Company, která S-kit vyrábí i prodává, poskytuje všem majitelům S-kitu osobní servis, takže jakmile se přiblíží čas expirace některého z produktů, výrobce upozorní majitele S-kitu SMS zprávou nebo emailem. Na výrobce se také můžete obrátit s žádostí o doplnění originálních výrobků, kdykoliv něco ze svého S-kitu použijete. Doprava S-kitu je v ČR i SR zdarma.

Více informací o složení S-kitu a možnosti zakoupení na s-kit.cz.

Tisková zpráva peprconsulting.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Specifika zateplení plochých střech. Víte o nich?

Specifika zateplení plochých střech. Víte o nich?

Ploché střechy, tedy střechy s nižším sklonem než 10 stupňů, patří v současné době mezi velmi oblíbená architektonická řešení. Svým majitelům totiž poskytují jedinečný prostor, který lze při špetce fantazie a kreativity velmi prakticky využít - zejména v zahraničí slouží ploché střechy např. jako…

Silvestr na horách: Tipy, kam vyrazit

Silvestr na horách: Tipy, kam vyrazit

Je to neuvěřitelné, ale za pár dnů je tu opět Silvestr. Nemáte ještě program na poslední večer v roce 2010? Ale zároveň víte, že ho nechcete slavit doma s mísou chlebíčků a nudným televizním pořadem? Oslavte Silvestra na horách. Ještě není pozdě!


5 dobrých tipů na jarní úklid šatníku

5 dobrých tipů na jarní úklid šatníku

Letošní jaro nám dává zabrat. Teplých dnů jsme si zatím příliš neužili, takže většina z nás zatím na pravidelný jarní úklid v šatníku ani nepomyslela. Předpovědi na další měsíc vypadají příznivě, proto je ten nejvyšší čas vrhnout se na každoroční provětrání šatníku a zbavit se zbytečných kousků. Jak…

Profesionální úklid: Aby se váš panelák blyštěl čistotou

Profesionální úklid: Aby se váš panelák blyštěl čistotou

V dřívějších dobách bylo zvykem, že se na úklidu nebytových prostor v domě podíleli jednotliví vlastníci. Tyto časy jsou již naštěstí pryč a ke slovu přicházejí profesionální úklidové firmy, které si s úklidem poradí rychle, snadno a elegantně, bez neshod mezi nájemníky. Že jejich služby ocení k…


Jak vybrat pokrývku z dutého vlákna?

Jak vybrat pokrývku z dutého vlákna?

S blížící se zimou přichází také velmi chladné noci. Abyste se během nich v posteli neklepali zimou, je vhodné si připravit teplou přikrývku. Velmi vhodnou volbou právě pro zimní období jsou pokrývky z dutého vlákna. Víte, jak je vybrat?

Oprava staré studny se může náramně vyplatit

Oprava staré studny se může náramně vyplatit

Máte na zahradě starou studnu, kterou ale už dlouho nepoužíváte? Pak je na čase uvažovat nad její opravou, aby byla opět plně funkční. Vyplatí se to hned z několika důvodů.